הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


שכפול שלט לרכב מחיר מבצע עד אליכם

מחפשים שכפול שלט לרכב? מצאתם!

שכפול שלט לרכבכיום רכבים רבים ממוגנים על ידי שלט אלקטרוני מתקדם ורק בעזרתו ניתן להיכנס לרכב, בניגוד למפתחות הפשוטים שהיו פותחים את הרכבים בעבר. הקידמה היא כמובן מבורכת ומנגנוני ההגנה הללו תורמים לנו רבות, אך בכל דבר טוב יש גם חסרונות.

כולנו חווינו פעם את הסיטואציה המרגיזה הזו, בה אנו מנסים להיכנס לרכב, על פי חוקי מרפי אנחנו גם מאוד ממהרים, השלט פשוט אינו מגיב ואנו תקועים מחוץ לרכב, חסרי אונים ומרוגזים. מה עושים? ראשית נסו להחליף סוללות, זוהי תקלה נפוצה מאוד ובמקרים רבים כך תפתרו את הברוך. במידה והחלפת הסוללות לא הפעילה את השלט אתם צריכים לערוך שכפול לשלט הרכב. גם לשלטי רכב יש בלאי והתיישנות ולכן אין מנוס מתיקון השלט או שכפולו לאחר מספר שנים. בדרך כלל מומלץ לערוך שכפול לשלט הרכב ולא תיקון, שכן התיקון מורכב מאוד עד בלתי אפשרי.

מתי צריך לערוך שכפול שלט לרכב?

ראשית, כאשר נרצה להימנע מהסיטואציה שתיארנו למעלה, נצטרך להיות עירניים לסימנים. לרוב ישנם סימנים מקדימים לפני שהשלט מפסיק לעבוד לחלוטין. בין אם צריך ללחוץ בחוזקה על הכפתורים כדי שיגיבו, או שהשלט כבר לא מגיב ממרחק רב אלא רק כאשר אנו מתקרבים לרכב. הקפידו לשכפל את השלט לפני שהוא מפסיק לעבוד לחלוטין וכך תחסכו לעצמכם טרחה רבה בהמשך.

שכפול שלט לרכב, בעוד שהשלט הנוכחי עוד תקין הוא מומלץ ביותר מסיבה נוספת. שכן מעצם היותנו אנושיים וכאלה שלעיתים טועים, קיים סיכוי סביר שביום מן הימים נאבד או נשכח את השלט שלנו ולא נדע היכן. במקרה כזה נוכל להשתמש בשכפול השלט לרכב שהכנו מבעוד מועד וכך לא נצטרך להזעיק פורץ רכבים ונוכל להמשיך בשגרה היום יומית שלנו. פריצת רכב שתתבצע על ידי בעל מקצוע תעלה סכום כסף רב וכן עשוייה לפגוע במערכות האלקטרוניות של הרכב שלנו.

לכן, נמליץ בחום לבצע שכפול שלט לרכב גם אם אינכם נמצאים בצרה כרגע, אלא מתוך מחשבה על פתרון בעיות עתידיות. שכפול שלט לרכב עוזר לנו להתמודד עם כל מצב בלתי מתוכנן במהירות, ביעילות וללא עוגמת נפש מיותרת.

למה לבחור דווקא בנו לשכפול שלט לרכב?

שכפול שלט לרכב הוא הליך מורכב ויש לדאוג שיתבצע על ידי מומחים בתחום הפריצות והמנעולים. שלטי הרכב מספקים לנו הגנה מיטבית ושקט נפשי כאשר אנו עוזבים את הרכב שלנו, אלו מתקבלים בזכות מערכות אלקטרוניות מתקדמות. בשל העובדה שאלו מערכות מתקדמות המשתמשות בטכנולוגיה חדישה יש לדאוג ששכפול שלט לרכב מתבצע בצורה אידיאלית.

אנו עוסקים בתחום המנעולים ובשכפול שלט לרכב כבר שנים רבות. הבחירה בנו מורכבת ממספר גורמים שאנו מתחייבים לספק ללקוחותינו:

1 . מקצועיות- אנו מתחייבים לשכפול מקצועי ואיכותי לשלט הרכב, עבודת השכפול דורשת מיומנות רבה וניסיון אותו הצוות שלנו צבר לאורך שנים רבות.

2 . אמינות- אמינות היא קריטית כאשר מבצעים שכפול שלט לרכב. שכן הלקוחות מפקידים בידיינו את מנגנון ההגנה של הרכב שלכם, ואין לדעת מה יכול לקרות בידיים הלא נכונות. אצלנו תוכלו להיות רגועים, אנו מתחייבים לשמור על ביטחון לקוחותינו בעת ביצוע שכפול שלט לרכב.

3 . מחירים- מחיר שכפול שלט לרכב הוא אינו קבוע, המחיר נקבע על פי דגם הרכב, סוג השלט ומערכת האבטחה. אנו מציעים ללקוחותינו מחירים הוגנים ונוחים.

אל תבזבזו את הזמן, שלא תמצאו עצמכם תקועים מחוץ לרכב, נדרשים לשלם כסף רב לפורץ ולחוות עוגמת נפש רבה. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת פרטים והצעת מחיר בתחום שכפול שלט לרכב.