הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


שכפול מפתחות ממגוון סוגים בצ'יק מ-199 ש"ח

שכפול מפתחות ובכך להחזיק במפתחות אקסטרהמחפשים שכפול מפתחות? זה אנחנו!

שכפול מפתחות – מה יש לנו להציע?

*זמינות לקבלת עבודות מיידיות.

*נסיון רב בכל הנוגע לשכפול מפתחות

*רמת ביצוע גבוהה בכל הנוגע לשכפול מפתחות.

*שירות מדהים.

*מבצעים מטורפים על מגוון שירותי שכפול מפתחות ועוד.

שכפול מפתחות על ידי חברה מקצועית – מה זה ולמה כדאי?

שכפול מפתחות אמנם נשמעת כמו פעולה שאינה מסובכת להפליא, אך זוהי נחלת העבר. כיום בעקבות מגוון סוגי המנעולים הקיימים בשוק (צילינדר לדלת, רכבים, מנעולים ניידים קטנים ועוד המון) הפעולה הפכה לדורשנית יותר, ובזאת שכפול מפתחות הינו עסק לא פשוט הדורש המון מיכשור מתקדם בשביל לעמוד בתנאי השוק הקיימים.

בעת שכפול מפתחות, חייבים לשמר את אופן הדיוק של המפתח המשוכפל ברמה מאוד גבוהה, אם פעם מנגנוני הנעילה התבססו בעיקר על פינים היכולים להיות מוזזים בקלות על ידי מפתח משונן פשוט, כיום גם רצף זה השתנה, וזאת ניתן לראות על פי מגוון צורות המפתחות הקיימים והשוני הרב ביניהם, כגון מפתח לפלדלת השונה מאוד ממפתח לרכב אפילו במבט חטוף. פעולת השכפול עצמה מתבצעת על ידי מכונות חריטה שונות, אשר מחירן נע בין 4,000 שקל ואף לעיתים עלול להגיע למחיר של עד כ10,000 שקלים!

זאת בנוסף לסטי כרסומים וגששים אשר ניתן להחליף בשביל ליצור רצפים מסוימים בכדי לספק את המגוון הרחב של סוגי המפתחות הקיימים בשוק. בנוסף יש הצורך לשייף בצורה מקצועית ונאותה את התוצר הסופי (המפתח המשוכפל) בכדי להוריד פינות גסות או חדות וזאת על מנת להבטיח תאימות מלאה ומפתח שלא יפגום במנגנון הפנימי של המנעול. כיום שכפול מפתחות על ידי חברה מקצועית הינו הרבה יותר מהיר וזול מאשר קניית מכונת שיכפול עצמאית, או שכפול מפתחות לרכב באמצעות שרותיו של מנעולן רכב, ובכך פנייה לאיש מקצוע לקבלת שירות לשכפול מפתחות למיניהו הוא עסק משתלם וזריז יותר לאדם המעוניין בשירות זה.

שכפול מפתחות – היתרונות שלנו.

שכפול מפתחות אצל איש מקצוע הינו עסק שלוקח כמה דקות, אך גם זמן הניסיון ואף מיכשוריו מתבטאים באיכות התוצר הסופי, החל ממכשוריו, שחייבים להיות שמורים היטב בכדי לעשות את ההיעתק המדויק, כל סטייה קלה במיכשור לקוי עלולה לגרום לכשל במנגנון המנעול, ואף השיוף הסופי חשוב ביותר בכדי שהמפתח יהיה הן בטיחותי למשתמש והן למנעול אליו הן מותאמות.

שכפול מפתחות אצלינו יבטיח כי המפתח יהיה משוכפל ברמת ביצוע גבוהה ככל הניתן, זאת בנוסף למגוון סוגי המפתחות אשר ניתן לשכפל אצלינו במחירים מוזלים ביותר. אופן השירות שלנו יורגש בצורה ניכרת גם כן, אנו נבצע את העבודה ביעילות מיטבית, במקום, ונשמח לייעץ בכל הנוגע לשכפול מפתחות הרחב הקיים בשוק, החל משכפולי מפתחות מולטילוק עד למפתחות רב בריח ועוד רבים. אנו גם מבטיחים את העדכניות המיטבית בשכפול המפתחות הקיימת כיום בשוק, קיימים המון חידושים אשר מבטיחים הגנה מינימלית (כגון כרטיס מגנטי מיוחד המותקן במפתחות הרכב) תבררו עם מנעולן מקצועי מטעמינו והתיעצו עמנו בנושא.

בנוסף שיכפול מפתחות אצל אדם אשר אינו מנעולן מקצועי עלולה להיות טרחה לא נעימה, בנוסף לביצוע לקוי אשר אינו עומד בתקנים הקיימים בשוק, שכפול מפתחות בשירותינו, ביחד עם הניסיון הרב שלנו בתחום, יגרום לכם להרגיש כי אתם אכן מקבלים את השירות האמין והיעיל ביותר בסביבתכם.

שכפול מפתחות מזמינים באופן מקצועי!
צרו קשר טלפוני ליעוץ ראשוני חינם כבר עכשיו:

050-8200540

אצלנו ניתן גם למצוא: מנעולים.