הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


שכפול מפתחות לרכב, גם עם אימובילייזר מ-199 ש"ח

שכפול מפתחות לרכב מסוגים שוניםשכפול מפתחות לרכב הוא שירות חשוב מאין כמותו. נכון, במקרים רבים השכפול נעשה בכלל לצרכים ביתיים – החלפת מנעול בדירה, דלת כניסה שמסרבת להיפתח וכדומה – אך תתפלאו עד כמה פעולה זו נפוצה גם עבור בעלי מכוניותמתי צריך להיעזר בשירותיו של משכפל מפתחות לרכב? במקרים רבים, ואלו חלק מהם:

*אובדן מפתחות

*היעדר מפתח נוסף (ספייר)

*חבלה במנעול הרכב

*החלפת מנגנון הנעילה

לכן, בכל פעם שאתם 'נתקעים' ללא מפתח או זקוקים למפתח נוסף – דעו שיש לכך פיתרון. מנעולן רכב מקצועי הוא הכתובת שלכם. בעזרתו, תוכלו לזכות במפתח נוסף שישמש לפתיחת דלת הרכב ולהנעתו, ואף בסט מפתחות מלא אם תזדקקו לכך.

שכפול מפתחות לרכב ישן ולרכב חדש עם אימובילייזר

כידוע, הרכב הפרטי הוא אחת מהמטרות העיקריות של גנבי הרכוש, בארץ ובעולם. ככל שחולפות השנים, כך משתכללות מערכות ההגנה על הרכב, במטרה להקשות ואף למנוע את גניבתם. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי יצירת מנגנון מתוחכם, אשר מאפשר את הנעת הרכב רק כאשר הוא 'מזהה' את המפתח המתאים.

בכלי רכב ישנים, מנגנון זה לא קיים או שאינו מתוחכם מספיק. לכן, בעליהם של רכבים כאלו לא זקוקים למאמץ רב כדי לשכפל את המפתח הראשי. כמעט בכל מקום בו משכפלים מפתחות, ניתן ליצור העתק מדויק שיאפשר הנעה של הרכב.

ברכבים החדשים, תמונה אחרת לחלוטין: שכפול מפתחות לרכב חדש יהיה מורכב הרבה יותר. כדי לעשות זאת, יש להציג בפני המשכפל את כרטיס הקוד של הרכב – כרטיס מיוחד, אשר יוצר קידוד ייחודי על כל מפתח, וכך מבטיח כי רק המפתחות המקודדים יוכלו להניע את אותו רכב ספציפי.

במילים אחרות, שכפול מפתחות לרכב חדש יוכל להתבצע רק בעזרת כרטיס הקוד המדובר. הרעיון מאחורי העניין ברור: אם רק מפתח מקודַד יכול להניע את המכונית, הרי שכל מפתח אחר יהיה חסר תועלת – גם אם הוא זהה אל אותו מפתח לרכב שהוא המקורי בצורתו. בדרך זו, מקוות יצרניות המכוניות להפחית את כמות הגניבות בכל רחבי העולם.

לא רק שכפול מפתחות לרכב

מנעולן רכב הוא כמובן מקצוען בשכפול של מפתחות לכלי רכב מכל סוג, אך כידוע – המפתחות הם לא הדבר היחידי בו משתמש בעל הרכב לפתיחתו ולנסיעה בו. אמצעי האבטחה השונים כוללים גם אימובילייזר, מערכת נעילה מרכזית, שלט אזעקה ולעיתים אפילו כרטיס חכם ייחודי, המשמש להנעה במקום המפתח המסורתי.

ומה קורה כאשר אחד מאלו מתקלקל או אובד? גם כאן, מנעולן מקצוען יוכל לסייע. מלבד שכפול מפתחות לרכב, מנעולן רכב יכול לתקן או להחליף את שלט האזעקה, לאפס ולתקן את קוד האימובילייזר, לטפל במערכת האזעקה ואף להתקין ברכב מערכות נוספות. למעשה, אנשי המקצוע המומחים שלנו מסוגלים לטפל בכל עניין הקשור לאבטחת הרכב ולנעילתו.

מנעולן – לנהוג נכון עם שכפול מפתחות לרכב

שכפול מפתחות לרכב מכל סוגאחד מהדברים הנוראיים ביותר שיכולים לקרות לאדם הוא לאבד את צרור המפתחות שלו, בו יכולים להימצא מפתחות שונים וחשובים כמו מפתחות הבית, המשרד והרכב. מעבר לעובדה כי עולה הצורך בהזעקת מנעולן לצורך החלפת צילינדרים בדלת הכניסה לבית ולמשרד, וגם קריאה למנעולן רכב על מנת להיכנס לרכב ולהגיע למחוז חפצנו, הרי שמדובר על עוגמת נפש רבה ועל בזבוז זמן ואנרגיה שלא תמיד יש לאל ידינו לבזבז אותם. פיתרון אפשרי אחד הוא לשמור את צרור המפתחות שלנו אזוק אלינו 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, ופיתרון שני, ריאלי יותר, הוא לדאוג לבצע שכפול מפתחות מבעוד מועד, כך שתמיד יהיה לנו צרור של המפתחות החשובים לנו בהישג יד, ואין כמו אייל מנעולים לבצע זאת על הצד הטוב והאיכותי ביותר, לכל סוג מנעול, צילינדר או רכב.

שכפול מפתחות לרכב מאזדה

לרכבי מאזדה, הפופולאריים מאוד בישראל, בעיקר בקרב אנשי עסקים וחברות ליסינג, יש נטייה מוזרה להיעלם בשעות הלילה מחניונים וממקומות חניה בכל רחבי הארץ. לרוב לא מדובר על אפליקציית רגליים מיוחדת, אלא על גנבי רכב, המכירים את מערכות הרכב, יודעים כיצד לפרוץ אליו בקלות וכיצד להתניע אותו, גם ללא שימוש במפתח מקורי או משוכפל. השיטה היעילה ביותר, אותה מציעה חברת אייל מנעולים, ועליה ימליץ כל מנעולן, על מנת לצמצם את סיכויי הפריצה והגניבה, היא לדאוג, בעזרת מנעולן רכב מורשה, מקצועי ומיומן, להחלפת מערכת ההגנה ברכב, החלפת צילינדר ויחד עם זה גם לשכפול מפתחות לרכב כך שיתאימו למנעול החדש ויהפכו את המפתחות הישנים לחסרי תועלת וללא שמישים, גם אם מישהו דאג לארגן לעצמו שכפול מפתחות לרכב מאזדה.

שכפול מפתחות לרכב טויוטה

גם רכבים מסוג טויוטה, שהיא אחת משתי יצרניות הרכב הגדולות בעולם, ביחד עם החברה האמריקנית ג’נרל מוטורס, הם פופולאריים מאוד במדינתנו הקטנטונת ותאבת הטרנדים, האופנתיות והנוחות. רכבי טויוטה נפוצים בישראל הם היאריס, הלנד קרוזר ומעל כולם, כמובן, הטויוטה קורולה, שהיא גם הדגם הנמכר והפופולארי ביותר בעולם. שכיחותם של רכבי טויוטה, בדומה לזו של רכבי המאזדה, הופכים את בעליהם, מבחינה סטטיסטית, לבעלי סיכוי רב יותר לאבד את מפתחות הרכב ולהיוותר, מיואשים ואובדי עצות, מחוץ לו. שכפול מפתחות רכב טויוטה הנעשה על ידי מומחי שכפול מפתחות רכב של חברת אייל מנעולים, חברת המנעולנות המקצועית, המעסיקה מנעולן מוסמך לכל תחום אפשרי, כולל מנעולן רכב מיומן בפריצה לרכבים נעולים, החלפת מערכות אזעקה וכמובן, שכפול מפתחות רכב, הוא הפיתרון האפקטיבי להישאר עם הרגל על הגז ועם שתי ידיים על ההגה.

שכפול מפתחות לרכב קאיה

חברת הרכב הדרום קוריאנית החביבה קאיה מתמחה במכוניות נוסעים פשוטות וידידותיות לסביבה ולמשתמש. רכביה לא מתוחכמים יתר על המידה, לא מבקשים להבליט אלגנטיות או תחכום יתר, אלא פשוט לאפשר חוויית נהיגה אידיאלית ומהנה ככל שניתן. רכבי החברה, בניגוד למאזדה ולטויוטה, אינם בעלי מסת לקוחות המונית ולכן גם השירות הניתן להם הוא פרטני ואישי יותר. מנעולן רכב המכיר את אמנות שכפול מפתחות רכב על בוריה יודע לספק גם שירותי שכפול מפתחות רכב קאיה ללקוחותיו וכפי שכל מנעולן יודע לפצח צילינדר, מסובך ככל שיהיה, כך גם אנשי המקצוע של אייל מנעולים מסוגלים לשחרר דלתות קאיה נעולות, להתגבר על אזעקות פגומות ולשכפל מפתחות רכב במידת הצורך והנדרש. בדיוק כפי שמרמז שמה של החברה “קי-אה” (לצמוח מתוך אסיה), כך גם אמנות המנעולנות צריכה לצמוח מתוך השטח ומתוך הניסיון, כך, לפחות, מאמינים בחברת אייל מנעולים ועל סמך אמונה זו פועלים כל אנשי המקצוע בחברה.