הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


שחזור מפתחות לרכב, שחזור מפתח לרכב מ-199 ש"ח

מחפשים שחזור מפתחות לרכב? מצאתם!

שחזור מפתח לרכב הוא הליך מורכב שחייב להתבצע על ידי מנעולן מוסמך. ניעזר במנעולן כדי לבצע שכפול מפתחות לרכב למשל כאשר איבדנו את המפתחות שלנו, או כאשר המפתח נשבר או התקלקל. מנעולן איכותי יבצע את עבודת שחזור המפתח לרכב בצורה יעילה ומקצועית.

חשוב מאוד לבחור מנעולן איכותי לביצוע הפעולה שכן המפתח צריך לעמוד במבחן התוצאה ולפתוח את הרכב, מנעולן חובבן לא יצליח לבצע את העבודה, אנו ניפגע כלכלית ונבזבז זמן יקר. מנעולן מקצועי עובד עם ציוד ומכשור מתקדם לביצוע שחזור מפתחות לרכב.

מדוע אנו חייבים להזמין מנעולן לביצוע שחזור מפתחות לרכב?

רוב הרכבים כיום מצויידים במכשור אלקטרוני שמטרתו להגן על האוטו, הנקרא אימביולייזר. רכבים חדשים מיוצרים עם הרכיב הזה ואילו ברכבים ישנים מתקינים את האימביולייזר כתוספת משום שחברות ביטוח רבות דורשות את קיומו. האימבולייזר מאפשר הגנה מתקדמת מפני גניבה של הרכב, זו מערכת אלקטרונית שמחוברת לסוויץ' ולמחשב הרכב. שבב אלקטרוני נמצא בסוויץ' ומזהה האם הוכנס המפתח הנכון. ישנה מערכת המקושרת למחשב הרכב והמנוע שלא מאפשרת הנעה של הרכב במידה והמפתח שהוכנס אינו מתאים.

התהליך שמתבצע בעת הכנסת המפתח לסוויץ' הוא שהשבב האלקטרוני בסוויץ שולח אות אלחוטי מוצפן למחשב הרכב, המחשב מאפשר הנעה במידה והאות התאים להגדרות במחשב, ויפסיק את ההנעה- כלומר ידומם מנוע, כאשר הנהג יוציא את המפתח וייפסק האות האלחוטי.

מנעולן מקצועי יודע לקודד את המפתח בעת פעולת שחזור מפתח לרכב, כך שהוא יתאים לאימביולייזר ויאפשר הנעה של הרכב. חשוב מאוד לבחור במנעולן מהשורה הראשונה שכן אלו הליכים מסובכים וחשוב לוודא כי הם מתבצעים כהלכה.

למה לבחור דווקא בנו להחלפת מפתח לרכב?

כפי שציינו בחירת החברה שתבצע את החלפת המפתחות לרכב היא בחירה קריטית לביטחון הרכב שלכם. אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו את כל האלמנטים שמאפשרים עבודה מושלמת:

1. צוות מנוסה ומקצועי- הצוות שלנו עבר הכשרות מקצועיות בתחום המנעולנות וכן הכשרות מוכוונות לתחום הרכב ושכפול המפתחות. הצוות שלנו עובד בתחום כבר שנים רבות ולכן יכול להבטיח ביצוע איכותי של שחזור מפתח לרכב.

2. צוות אמין ובעל תעודות לעסוק בתחום- הצוות שלנו מתחייב לאמינות מושלמת, ישנה סכנה בטיחותית כאשר אנו מאפשרים גישה לאדם חיצוני אל מערכת הבטיחות של הרכב שלנו, ולכן קריטי ביותר לבחור צוות אמין שניתן לסמוך עליו שלא ינצל לרעה את הגישה הזו. המנעולנים שלנו עובדים במסגרת החוק, כולם בעלי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל.

3. עבודה עם ציוד מתקדם- הצוות שלנו הוכשר לעבוד עם ציוד מתקדם וטכנולוגיה חדישה שמאפשרת להם לבצע עבודה מקצועית, איכותית ומהירה.

4. ייעוץ מקצועי ושירות אדיב- הצוות שלנו מתחייב לספק שירות אדיב ולענות על כל שאלותיהם של קהל לקוחותינו. אנו מספקים ייעוץ מקצועי בנושא שחזור מפתחות לרכב.