הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


קורס מנעולן אחד על אחד רק אצלנו

קורס מנעולן מקיף לדוגמא פריצת דלת כל מה שרצית לדעת על קורס מנעולן

כדי ללמוד כיצד להפוך למנעולן מקצועי, יש צורך כמובן בהכשרה מתאימה. אדם אשר מחליט לתת שירות בתחום, לא יכול לעשות זאת כך סתם – עליו לעבור קורס מנעולן שיהיה מקצועי ומוכר, כזה שיאפשר לו לזכות בידע המתאים ולרכוש את הכישורים החשובים כל כך, בלעדיהם מנעולן לא יכול לתפקדבעולם המנעולנות, ההתנסות המעשית היא החשובה ביותר. לימודים מקוונים אמנם מאפשרים לכם ללמוד טכניקות בצורה תיאורטית, אך רק ביצוע בפועל, בו תרגישו את הכלים, תיגעו במנגנוני הנעילה, תחושו את פעולתם ותצברו ניסיון אמיתי, הוא זה שיקנה לכם את ההכשרה הדרושה שתעזור לכם במהלך חיפוש משרות. ובשורה התחתונה: קורס מנעולן מקצועי לא עושים בהתכתבות.

כיום, ישנם לא מעט מקומות בהם ניתן ללמוד איך להפוך למנעולן מקצועי. הקורס שייך לתחום ההכשרה המקצועית ולכן אינו מעניק תעודה אקדמית, אלא תעודת מקצוע בלבד – אך זה בדיוק מה שזקוק לו מי שרוצה לעסוק בתחום.

מה לומדים במהלך קורס מנעולנים?

ראשית, חשוב לדעת שקורס מסוג זה מומלץ לא רק למי שמעוניין לעסוק במקצוע, אלא גם למי שמתמודד באופן קבוע, יומיומי כמעט, עם מנעולים מקולקלים, אובדן מפתחות וכדומה. לכן, גם מנהל אדמיניסטרטיבי, אדם המתפקד כאב בית של מוסד גדול, מנהלי עבודה ועוד ימצאו תועלת רבה בלימודים אלו.

אז מה לומדים במהלך קורס מנעולן סטנדרטי? מכירים את כל אותם סוגי מנעולים ומערכות הנעילה הקיימות כיום, לומדים על הדרכים לנטרל ולעקוף מנגנונים כאלו בשעת הצורך, מתמקצעים בשכפול מפתחות לבתים, שכפול מפתחות לרכב מכל הסוגים ובהכרת תפקודי שלטים ומערכות מיגון רכב (אימובילייזר למשל), מבינים כיצד מתפקד המנעולן במסגרת החוק ומהם ההיבטים המשפטיים הרלוונטיים אליו ולומדים כיצד להתקין מנגנוני נעילה שונים.

קורס מנעולן: לא לוותר על מידע עדכני

סוגי מנעולים שונים אשר לומדים עליהם בקורס מנעולןעניין חשוב מאוד הוא מידת העדכניות של המוסד בו תלמדו: קורס מנעולן חייב להתעדכן בהתאם להתקדמות הטכנולוגיה ולחידושים האחרונים הקשורים בתחום של מנעולנות, אחרת המידע שיקבל המנעולן לעתיד יהיה חלקי בלבד ויהפוך את שירותיו ללא רלוונטיים.

כך, קורס מנעולנים שלא מתייחס לחידושים האחרונים בתחום הכספות, יהיה כמעט מיותר; קורס מנעולן בו לא ניתנת התייחסות למערכות זיהוי ביומטרי (פתיחה באמצעות זיהוי טביעת אצבע או מבנה העין) יהיה מיושן; לימודים שלא יכללו את הפיתוחים האחרונים בנושא אבטחת דלתות הכניסה בבתים פרטיים, יהיה לא רלוונטי.

לא להתפתות ללימודים המקוונים

ישנם לא מעט אתרים בהם ניתנים היום שיעורים מקוונים ומצולמים, אשר מתיימרים להחליף את הקורסים ה'מסורתיים'. נכון, ישנם שיעורים שניתנים בחינם, וחלקם אף בעלות גבוהה מאוד – לרוב הפיתוי הוא גדול (קורסי המנעולנים המקצועיים יכולים לעלות עד 7,000 ש"ח ולהימשך כמה חודשים), אך כדאי שתזכרו: אין תחליף למידע שתקבלו במהלך קורס מקצועי ויותר מזה: אין בתחום הזה שום אפשרות לקיצורי דרך.