הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


צילינדר לדלת משוכלל וזול מ-199 ש"ח

צילינדר לדלת במגוון סוגים למגוון מפתחותמחפשים צילינדר לדלת? זהו המקום!

מה אנו נוכל להציע?
*
זמינות מיידית בכל הנוגע להחלפת והתקנת צילינדר לדלת למקומכם.
*ניסיון עתיר שנים בבכל הנוגע למגוון צילינדרים לדלתות.
*אנשי מקצוע נאמנים ומוסמכים בכל הנוגע להחלפת צילינדר לדלת.
*שירות משפחתי אשר ישאיר אותכם עם חיוך.
*מבצעים מרהיבים בכל הנוגע לתיקון.

צילינדר לדלת – טיפול על ידי איש מקצוע – מה זה ולמה כדאי?

צילינדר לדלת הינו מנגנון עדין אשר מורכב ממערך פינים, שכאשר הם מסתדרים בקומבינציה מסויימת, הנקבעת מראש והנשארת קבועה, מתאפשר לצילינדר הראשי חופש תנועה ובכך הינו מסוגל לנעול או לפתוח את הדלת, ולכן, במידה וישנו חשד לפגם, מומלץ ליצור קשר עם מנעולן. צילינדר הינו מנגנון נפוץ מאוד בחיי היום-יום, למרות אורח חייו הארוך, שימוש לא נכון וחוסר תחזוק של הצילינדר מביאים להתקצרות דרסטית של אורח חייו ואין זה מן השונה שנצטרך להחליף צילינדר לדלת כפעם אחת במהלך חייה, הפגם העיקרי אשר משבית את פעולתו של הצילינדר נגרם בפינים, כתוצאה מעדינותם הם נוטים להישבר בקלות תחת הפעלת לחץ. בנוסף לזאת, צילינדר לדלת הינו מנגנון מורכב וכיוצא בזאת, יש המון צילינדרים אשר מיועדים למגוון תפקידים, ההגיון אומר כי צילינדר לדלת כניסה ראשית מומלץ שיהיה עמיד יותר מצילינדר לחדר פנימי, וזאת מכיוון שקיימת עדיין התופעה המצערת של פריצה. סיגנונות הפריצה בהם ניתן להשתמש הינם מגוונים, אך ניתן למזער אותם עד אפס בעזרת צילינדר איכותי המיועד לשימוש מסויים (כגון צילינדר לפלדלת, אשר שונים לא במקצת מצילינדר בחדר פנימי).

ייעוץ, החלפה והתקנת צילינדרים על ידי איש מקצוע יחסוך מכם את הטירחה הרבה אשר עלולה להיגרם כתוצאה מהחלטה אשר אינה מבוססת בשנות ניסיון רבות לכל הנוגע למגוון הצילינדרים הקיימים בשוק ומגוון השימושים והיתרונות של כל צילינדר.

צילינדר לדלת מסוג דו כיווניצילינדר לדלת – במה אנו שונים?

עקב מורכבותו ומגוון שימושיו של מנגנון הצילינדר לדלת ואף מנעולים שונים, אנו מבינים כי זימון איש מוסמך להחלפתו או התקנתו הינה הפיתרון היעיל ביותר שיהיה לכם בעת הצורך, בנוסף, מציאת איש מקצוע לכל תקלה שהיא, הינה תהליך הדורש גיבוש החלטה שכולל התלבטויות ובירורים רבים, בעקבות כך אנו נבטיח לכם את האיכות המיטבית בכל הנוגע להחלפת הצילינדר לדלת שלכם בכך שנספק לכם אנשי המקצוע האיכותיים ביותר שתוכלו למצוא.

זמינותינו לכל הנוגע לעבודות מיידיות אשר הנוגעות להחלפת צילינדר לדלת ביתכם, ביחד עם מחירים מפתיעים ומגוון מבצעים והנחות, ישאירו בכם רושם רב והרגשה כי החיפוש שלכם תם ברגע שבחרתם בנו. התמחתינו רבת השנים בהחלפת צילינדרים תבוא לידי ביטוי בהחלפה יעילה וזריזה ככל הניתן וכל זאת יחד עם שימור מיטבי של סביבת הצילינדר לדלת ומתן שירות יוצא מן הכלל.

אנו נשמח לייעץ בכל הנוגע לבחירת צילינדרים נבונה למגוון הדלתות, מתן ייעוץ רווי שנות ניסיון בכל הנוגע לתאימות צלינדרים לתפקידיהם השונים ואיכותם בשוק העדכני, נעזור לכם לגבש החלטה מלאת ביטחון בבחירת הצלינדר המתאים לדלתותיכם וכל הנוגע לאופן שימוש ושימור הצילינדר ובכך להאריך את אופן חייו בצורה משמעותית ככל הניתן. אנשינו הם בין המקצועיים והמוסמכים ביותר בכל הנוגע לטיפול בצילינדרים ואתם תוכלו להרגיש בטוחים כי השירות הכולל ורמת הטיפול שקיבלתם היא הגבוהה ביותר באיזורכם, וכל זאת בכפוף למחירים מדהימים!

החלפת צילינדר מזמינים באופן מקצועי!
צרו קשר טלפוני לייעוץ ראשוני חינם כבר עכשיו:

050-8200540

אצלנו ניתן גם למצוא: החלפת צילינדר, תיקון דלתות, החלפת מנעול.