הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


פורץ מנעולים 24 שעות החל מ-199 ש"ח

פורץ מנעולים מבצע פריצה נקייה של צילינדרמחפשים פורץ מנעולים? מצאתם!

פורץ מנעולים – מה יש לנו להציע?

*זמינות 24/7 בכל הארץ.

*ניסיון רב בפריצת מנעולים מכל הסוגים.

*פורץ מנעולים בעל אישור ממשטרת ישראל.

*שירות אדיב, אמין ומקצועי.

*מחירים נוחים.

פורץ מנעולים על ידי חברה מקצועית – מה זה ולמה כדאי?

פורץ מנעולים הינו איש מקצוע אשר תפקידו לרוב מצריך ממנו להיות ערוך ומוכן על כל מקרה בו פורץ המנעולים מקבל קריאה מלקוחות אשר נשארו ללא מפתח ואין בידם להיכנס לביתם, הדבר מלמד על חשיבות המקצוע בו הינו חייב לספק מענה ללקוח בטווח הקצר ביותר.

סוף יום, הגעתם הביתה לאחר יום עמוס בעבודה אתם נמצאים בדרך לביתכם וחושבים איך לעבור את הערב בצורה נעימה לאחר יום עבודה עמוס, באים לפתוח את הדלת פותחים את התיק ואבוי המפתחות לא נמצאות בתיק וכעת הנכם נשארים בחוץ, הדבר האחרון שחשבתם שייקרה לכם ביום כה עמוס פשוט הפתיע אתכם, אתם לא לבד יש פורץ מנעולים. לא פעם קורה לנו בכל מיני מקרים שונים בהם אנו מוצאים עצמנו מתקשרים לפורץ מנעולים, לא הרבה יודעים אך כאשר אנו מזמנים לביתנו פורץ מנעולים עלינו לדעת כי מדובר בפורץ מנעולים אשר הינו מוסמך ובעל אישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום פריצת מנעולים.

בכל אופן מדובר על פריצת דלתות ביתכם אותה לא הייתם רוצים שכל אחד יפתח על כן חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים טובות ובטוחות ולכן מומלץ לפנות רק לפורץ מנעולים מוסמך ובעל מוניטין שייעשה זאת. לא כדאי לערוך ניסיונות של פריצת מנעולים לבד בעזרת כלי עבודה שונים אם אינכם מוסמכים לכך יש לקרוא לפורץ מנעולים מוסמך הוא כבר ייעשה את העבודה.

פורץ מנעולים – היתרונות שלנו.

פורץ מנעולים מבצע פריצה והחלפה של מנגנון נעילה בדלתיש פורץ מנעולים ויש פורץ מנעולים,  אז למה דווקא אנחנו? הניסיון והמוניטין עושים את ההבדל! בכל תחום יש מבחר רחב של אנשי מקצוע, כמו מקצועו של מנעולן, אשר מספקים את השירות אך כשמדובר בפריצת מנעולים כדאי לפנות למומחים, הדבר מתבטא בניסיון של שנים, בעמידה ביעדים, בהגעה בזמן לבית הלקוח וביצוע העבודה בצורה מקצועית, נקייה ואמינה.

גם המחירים שלנו הינם מחירים תחרותיים וזאת בסופו של דבר יוצא לטובת הלקוח. אנו מאמינים כי הלקוח צריך להיות בעדיפות ראשונה בכדי לספק לו מענה מהיר, שירות טוב ואיכותי ועבודה מקצועית ונאמנה אלו הם קווים שמנחים אותנו לאורך כל השנים. לא לכל פורץ מנעולים יש את האפשרויות שעומדות לרשותנו לכן כאשר הינכם מחפשים בעל מקצוע אתם פונים רק למומחים! פורץ מנעולים אשר ייעשה את העבודה בצורה הטובה עם ציוד הפריצה המתקדם ביותר, דבר שמאפשר עבודה במינימום זמן ומינימום נזק. אנו מספקים שירותי החלפת והתקנת צילינדרים של כל סוגי המנעולים.

אנו נשמח להעמיד לרשותכם פורץ מנעולים בעל זמינות גבוהה אשר יגיע עד לביתכם בזמן הקצר ביותר שיספק לכם את השירות המיטבי כמו כן אנו מספקים שירותי פריצה בכל רגע נתון. להיות פורץ מנעולים זהו נושא רגיש.. לעיתים קרובות אנו מוזעקים למקום בו הלקוח לחוץ ואף מתוסכל רק משום שאינו יכול להמשיך בשגרת חייו בגלל מפתח! אנו בחברתנו איננו מנצלים מצב זה לטובתנו אלא יודעים לתת שירות מעולה במחירים מעולים ושפויים ולעשות הכול על מנת להבטיח חוויה חיובית ללקוח וזאת בכדי שבעתיד במידה ויזדקק לשירותנו ידע למי לפנות. אז זכרו כי עליכם לקרוא למומחים בכל מה שקשור לפריצת מנעולים ותחום מנעולים באופן כללי.

       פורץ מנעולים מזמינים באופן מקצועי ואחראי אז התקשרו עכשיו!
צרו קשר טלפוני לייעוץ ראשוני חינם כבר עכשיו:

050-8200540

אצלנו ניתן גם למצוא: פורץ כספות, שכפול מפתחות.

מתי נצטרך פורץ מנעולים ולמי נפנה?

מדובר בתחום עיסוק, אשר נראה רחוק שנות אור, מאיתנו האנשים הרגילים בחיי היום יום. עיסוק זה נראה לנו מעניין ושימושי בדיוק כמו הכנת אוכף לסוס.

בעיני הציבור תחום פורץ מנעולים, נתפש כתחביב בלבד. סוג של ספורט, שבא לשלב קואורדינציה של עיניים וידיים עם יכולת תכנון מראש, אך רובנו מגלים, כי מקצוע או תחביב זה מאוד שימושי ומועיל, רק כאשר אנו בצרה.  במשך שנים תחום פריצת המנעולים היה מחולק בין שני מחנות המנוגדים זה לזה כמו חושך לאור. מצד אחד המחנה של פורצי המנעולים הרעים, קרי הגנבים והשודדים, אשר פיתחו את המיומנות הזאת כדי להקל על הייעוד שלהם לעשות כסף קל על גבם של אזרחים ישרים. מן הצד השני ניצבים פורצי המנעולים המקצועיים, אשר משתמשים במיומנות שלהם להתפרנס בצורה ישרה על ידי עזרה לאנשים, אשר צריכים פורץ מנעולים באותו רגע נתון.גם יצרני המנעולים נמצאים במאבק הזה, כאשר כל הזמן הם מתכננים ומייצרים מנעולים יותר מתוחכמים וקשים לפריצה כדי להקשות על פורצי המנעולים הרעים. במהלך הזמן נוצרו גילדות של מנעולנים ופורצי מנעולים, אשר פיתחו והעבירו את סודות פריצת המנעולים לחבריהם, ודאגו בקנאות לשמור את השיטות שלהם סודיות, כדי שלא ייפלו לידיים הלא נכונות. במשך הזמן הגילדות הללו התפתחו והפכו לאגודות של מנעולנים ופורצי מנעולים וכספות, אשר מקיימים כתבי עת, קורסי הכשרה למנעולנים מתחילים ואפילו אתרי אינטרנט בזמן המודרני.

שיטות עבודה שונות לפורץ מנעולים

ברמה הבסיסית והעקרונית, ישנן שתי דרכים לפרוץ מנעול. הדרך הראשונה היא הדרך האלגנטית והשקטה, ואילו הדרך השנייה היא הדרך האלימה והרועשת. שתיהן אפקטיביות באותה מידה ולשתיהן יש יתרונות וחסרונות. כאשר אנו מדברים על פורץ מנעולים בצורה אלגנטית, אנו מתכוונים לפריצת המנעול, בצורה שקטה, שלא תמשוך תשומת לב, שלא תפגע במנעול, ואשר לא תשאיר כלל סימנים של פריצת מנעול. על מנת להגיע למטרה זאת עלינו להחליף את המפתח המקורי, ולפתוח את המנעול כאילו יש לנו מפתח. שיטה זאת נקראת "הבסת המנעול" או באנגלית:  "Lock Defeating”.

ישנם כלים רבים בהם פורצי המנעולים משתמשים על מנת להחליף את המפתח של המנעול. ברוב המקרים מדובר במנעול עם מנגנון של "פינים קפיציים" אשר אם נוריד את הפינים לגובה הנכון, כפי שהמפתח עושה, אז התוף הפנימי של המנעול יסתובב, ולמעשה המנעול יפתח. מכיוון שהפתחים של המנעול כה צרים וקטנים, יש צורך בעזרים דקים אך חזקים, אשר יכולים להיכנס לפתח המנעול, ולהוריד את אותם פינים. שיטה זו היא שימושית עבור אלה, המבקשים לבצע פורץ מנעולים בשקט ובלי להשאיר עקבות של פריצה. השיטה הזאת מתאימה לגנבים, אשר רוצים לגנוב משהו, מבלי שמישהו ישמע אותם, ואם ניתן, לתת לכמה שיותר זמן לעבור, לפני שמישהו יגלה, כי הייתה פריצה.

 בנוסף לפעמים לקוחות יכולים לדרוש מן המנעולן פורץ המנעולים, אשר הם שכרו, לא לפגוע במנעול ולבצע פריצה ללא נזק. דרישה כזאת יותר נפוצה, כאשר מדובר בפורץ מנעולים לרכב או בפורץ מנעולים לכספת, שכן מדובר במנעולים מאוד יקרים, והרבה פעמים המנעולים המקוריים של הרכב או הכספת, ולהשיג מנעולים חלופיים יכול להוות הן טרטור רציני ללקוח והן מעמסה כספית נוספת. החסרון העיקרי של שיטה זו הוא באופן טבעי הזמן.

עבודת פורץ מנעולים נקייה דורשת הרבה פעמים לא מעט זמן. כאשר מדובר במנעולים פשוטים יחסית כמו מנעולים סינים גנריים, סביר להניח, שלא ייקח זמן רב לפרוץ את המנעול, אך, כאשר אנו עוברים למנעולים איכותיים יותר כמו מולטילוק, מדיקו וקורבין, העסק מסתבך. אם אנו נידרש לפרוץ מנעול של רכב מתקדם עם מנעול מתקדם ומנגנוני הגנה מתקדמים, משימת פריצת המנעול נהיית מסובכת אף יותר.זה לא צריך להיות מפתיע, איפוא, כי פורץ מנעולים בשיטה השקטה, דורשת מיומנות מאוד מאוד גבוהה, הנרכשת בעמל רב, ולפכך אלו השולטים בה, שווים יותר כסף, קרי פורץ מנעולים בצורה הנקייה והשקטה תעלה ללקוח יותר כסף, שכן הזמן והמיומנות של פורץ המנעולים מגולמים בתשלום זה.  הדרך השנייה לפרוץ מנעול היא הדרך הרועשת. דרך זו כוללת הריסה של כל הדלת, כמו שנהוג אצל מכבי האש או אצל הגנבים היותר נועזים, שבירה של המנעול עם כלים גסים כמו פטיש או פלייר פטנט, ודרך האמצע של קידוח המנעול כדי להגיע אל גלגל השיניים ולסובב את המנעול משם. כל הדרכים הללו הורסות המנעול ויוצרות נזק ורעש. אם אנו נרצה לפרוץ מנעול, כמה שיותר מהר ולשלם כמה שפחות, אנו נאפשר לפורץ המנעולים, אשר שכרנו לפרוץ את המנעול תוך כדי גרימת נזק.

הסכנות שבבחירת פורץ מנעולים לא מתאים

הלקוח הישראלי הוא סוג של פרדוקס. מצד אחד הוא יודע לחפש ולדרוש שרות זול, אך מצד שני הוא אינו יודע לדרוש ולקבל שרות איכותי. יכול להיות, כי שני אלה נוגדים זה את זה, אך רק לכאורה. זה נכון, כי מה שזול הרבה פעמים אינו איכותי, הרי אנו רואים זאת השכם והערב במוצרים מיובאים מסין למשל, אך אותו הדבר תקף גם לגבי שרותים,לצערינו.

ישנה האמרה הידועה, שמה שזול, בסוף יקר ואמרה, חכמה זאת, נוטה לחמוק מן הלקוח הממוצע בארץ. כאשר אנו צריכים מנעולנים, אנו אמנם נואשים, והרבה פעמים מעוניינים, שיגיעו אלינו, כמה שיותר מהר, אך לא כולם אותו דבר.

ראשית חשוב, כי הלקוח יידע, שמנעולן צריך להיות מוסמך ומורשה מטעם משטרת ישראל לבצע פעולות כמו: פורץ מנעולים לבית, פורץ מנעולים לרכב, פריצת מנעולי כספת, פריצת שרשראות, פריצת מנעולי תלי, החלפת מנעולים, התקנת מנעולים ועוד. כל הפעולות הללו הן פליליות ללא אישור המשטרה. אם כך כיצד נדע, כי פורץ המנעולים, העומד בפתח ביתכם, אכן מורשה להתעסק מנעול הדלת.

מנעולן מוסמך צריך להחזיק עימו תעודת הסמכה, כאשר הוא יוצא לעבודה. תעודה זאת מעידה, כי עבר קורס מקיף ומעמיק, המאפשר לו לעסוק בתחום במיומנות. רצוי לבקש מן המנעולן להראות לך את התעודה הזאת, לפני שאתה מאפשר לו לפרוץ אותו.

מנעולן לא מוסמך ומנוסה עלול לגרום לנזק לדלת, כמו גם לנסות לגנוב דברים או את המפתח, ברגע שהוא בפנים, אם הוא טיפוס מפוקפק. לעיתים המחיר הזול, שמנעולנים מסוג זה מציעים, הופך בסופו של דבר להיות יקר מאוד בהמשך. כאשר אתם מחפשים שרות פורץ מנעולים, אל תתפתו להצעות מפתות ממנעולנים עלומי שם, אלא חפשו לעבוד עם חברה רצינית, מבוססת ומנוסה.