הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


פורץ כספות מגיע בצ'יק עד לביתכם מ-199 ש"ח

פורץ כספות מבצע פריצת כספתמחפשים פורץ כספות? מצאתם!

?פורץ כספות – מה אנו מציעים
.עבודה זריזה ואיכותית על ידי פורץ כספות מקצועי*
.זמינות לקבלת עבודות מיידיות בטווח מגוריכם*
.ניסיון רב של פורץ כספות מוסמך* 
.שירות מעולה שישאיר אותכם עם חיוך*
.מבצעים מדהימים לזימון פורץ כספות ועוד*

פורץ כספות מקצועי – מה זה ולמה כדאי?

כספת הינה קלי קיבול (לרוב תיבה) העשויה ממתכת בעלת מנגנון נעילה מכני או אלקטרוני הנועד לשמור בצורה אמינה על חפצים יקרי ערך מפני גניבה, פגיעה חיצונית כגון שריפה ואף למנוע חלקית את שחיקת החפצים בצורה אמינה.

כל כספת אמורה לשמר את החפצים בצורה יוצאת דופן מפני כל הגורמים הנ"ל (ועוד) וכתוצאה מכך התייעלותה של הכספת עם הלוך השנים הפכה אותה למנגנון מתקדם במיוחד, ואכן לא מפליא כי פורץ כספות זהו מקצוע אשר אדם בעל כספת יזדקק לו בעת הצורך. מגוון הכספות הינו רב מאוד, בעלי מנגנוני נעילה שונים (כגון – מנגנונים מכניים אשר משתמשים בכמה מפתחות, מנגנונים אלקטרוניים המשתמשים בטביעות אצבע וזיהוי רישתית העין ועוד מנגנונים רבים…), ולכן אין זה מפליא כי אין כל אדם יהיה בעל ידע לפרוץ את כספתו בעת הצורך ומן ההגיון כי יצטרך להזמין פורץ כספות או מנעולן מוסמך בכדי להצליח להגיע ליקרות הערך בתוכה.

בנוסף על כך, כספות מן המניין אמורות לעמוד בתקנים רבים בכל הנוגע לפריצתן, כי זוהי אכן מטרתן העיקרית, ובכך הופכת העבודה של פריצת הכספת לאדם אשר אין הוא בקיא בתחום לעמל רב, פורץ כספות יוכל לפרוץ את הכספת, ואף במקרים רבים להבטיח את שימורו של כלי קיבול זה, אשר עלול להגיע למחירים גבוהים מאוד, בעקבות כך שלפורץ כספות יהיה את הידע הרלוונטי ואף את האמצעיים הפיזיים בכדי להבטיח פריצת כספת איכותית ומהירה עד כמה שניתן.

פורץ כספות מבצע פריצה נקייה של כספתפורץ כספות – אז למה דווקא אנחנו?

אנו מבינים כי הרגע בו החלטתם להתקשר לפורץ כספות מקצועי, זהו רגע שגובש על ידי לא מעט מחשבה ואף הצורך בפורץ כספות אמין ברובו עלול להיות בהול. הרגע שבו הבנתם שהכספת אינה ניתנת לפתיחה (בעקבות סיבות רבות, החל מאיבוד מפתח ועד כתקלה פנימית של מנגנון כלשהו בכספת עצמה!) הינו אירוע לא נעים הדרוש פיתרון זריז ככל הניתן, אני נבטיח זמינות מיידית ותמיכה בכל הנוגע לדבר באיזור מגוריכם. 

בנוסף נוכל להבטיח כי הטיפול בכספת על ידי פורץ כספות מקצועי מעסקינו, ידאג שהכספת תפרץ וישתדל כמיטב מאמצו להשאירה שמישה לשימוש עתידי מובטח עד כמה שניתן. אנו נוכל גם לתמוך בכל הנוגע לעצות לשימור עתידי של הכספת, פורץ הכספות ידאג לכך שתוכלו להשתמש בכספת כמה שיותר זמן ולא לחשוש מהשקעה עתידית מיותר בכל הנוגע לשימור פרטיכם בכספות אלו ואחרות.

יתרה מכך, ניסיון רב השנים שלנו יוכל להבטיח לכם את הפריצה האיכותית ביותר שתוכלו לקבל, פורץ הכספות ידאג כי הכספת תשמר כמה שניתן, כך שלא תצטרכו לחשוש מעבודה רשלנית מיותרת העלולה לפגוע במנגנון הכספת או בפגימה חיצונית מיותרת העלולה להיגרם על ידי פורץ כספות  או פריצת מנעולים פחות מקצועית. חשוב לנו מאוד להשאיר את הלקוח מסופק כמה שיותר, לכן תוכלו להסתמך על פורץ הכספות מטעמינו בכל הנוגע לאמינות הטיפול, מחיר מוזל ככל הניתן ובעיקר השקט הנפשי שלכם לכל הנוגע לכך שהפרטיכם יהיו מוגנים כמה שניתן בעת השימוש בכספת.

היום הנכסף הגיע, שנים שאתם עובדים, עמלים, מתעוררים כל בוקר לפני הזריחה ומוציאים כל טיפת זיעה כדי לחסוך. שמרתם את כל החסכונות בכספת הביתית שקניתם לפני שנים. אתם מורידים את התמונה הגדולה על הקיר, הכספת נמצאת מאחוריה, אבל אתם מגלים שכל האושר שלכם נעול מאחורי קיר הכספת – מה עושים? פורץ כספות הינו איש מקצוע שתרצו להזמין בשביל רגעים כאלו, בין אם שכחתם את הסיסמא לאושר או מכל סיבה אחרת. טכנולוגיה ומכשור מתקדם הקיים כיום מאפשר את פריצת הכספות בצורה יעילה מהירה ובטוחה.

פורץ כספות שנכנס דרך הדלת

אמנם בסרטי המתח אנחנו רואים את השודדים נוחתים ממסוק היישר אל גג הבנק, ונעזרים בציוד סנפלינג כדי לפרוץ את הכספות מחדר הכספות המוגן על ידי קרני אור, אלא שפורץ כספות מומחה יכנס דרך הדלת אל ביתכם ויסתפק בארגז כלים ובניסיון של שנים כדי להפוך את האושר שלכם לזמין ולפתוח את הכספת הנעולה. היכולת הטכנית של פורץ כספות באה לידי ביטוי בפריצה בטוחה של הכספת. פריצה בטוחה תאפשר את שמירת מבנה הכספת ותכולתה על ידי נטרול המערכות השומרות עליה ובכך תאפשר שימוש חוזר בכספת על ידי החלפת המערכת או צירי דלת הכספת ולא על ידי החלפת כל מבנה הכספת. פורץ כספות לא מומחה יכול לגרום נזק חסר תקדים ובכך לחייב את בעלי הכספת בקניית כספת חדשה.

פריצת כספות:

רבים מחזיקים בכספות ביתיות או בכספות בעסק, במטרה לייצור שכבת הגנה נוספת ואיכותית על החפצים היקרים להם מכל. בין אם מדובר על סכום כסף רב, על תכשיטים, על מסמכים או אף פריטים בעלי ערך סנטימנטלי.

ישנם סוגים ודגמים רבים של כספות, ביניהם נמנות כספות דיגיטאליות, כספות חסינות אש או מים, כספות בעלות מערכות נעילה אלקטרוניות מתקדמות, וכספות פשוטות ביתיות.

הכספות כיום מיוצרות מברזל יצוק ומקובעות לקירות בטון, כך שקשה מאוד לשבור, לגנוב או לפרוץ אותן בשימוש בכוח, גם אם הוא רב מאוד. בנוסף, מערכות הנעילה של הכספות השתדרגו פלאים וכמעט בלתי אפשרי לפרוץ אותן אלא אם כן הוסמכת בתחום.

מעת לעת גם הכספות האיכותיות ביותר עשויות להינעל בשל תקלה טכנית או אפילו אם שכחנו את הקוד לכספת. כך או כך, נצטרך להיעזר בפורץ כספות מקצועי כדי שיפתור לנו את הבעיה.

כאשר אנו נקלעים לצרה מתחום הכספות, חשוב לנסות ולהבין מה הוא הדגם המדוייק של הכספת שלנו ולהתקשר לפורץ מנעולי כספות, שכן הוא האדם המוסמך והמתאים ביותר לטיפול בבעיה שלנו. חשוב מאוד לא לנסות לבצע את הפריצה בעצמנו שכן בסבירות גבוהה נפגע בכספת, נגרום לנזקים רבים ולא נצליח לפרוץ את הכספת.

איך לבחור פורץ כספות?

יש לבחור בעל מקצוע איכותי שכן הכספת שלנו מכילה את הפריטים היקרים לנו מכל, בין אם בבית או בעסק. חשוב מאוד לוודא כי הפורץ שבחרתם הוא בעל רמת אמינות גבוהה, פורץ אמין יבטיח ביצוע של העבודה תוך שמירה על החפצים שלנו וכן יספק לנו הצעת מחיר הוגנת.

בנושא המחיר חשוב לבקש הצעת מחיר מראש וכן הערכה האם הפריצה תפגע בכספת כולה או רק במנגנון הנעילה. מומלץ להתכונן להוצאה הכלכלית מראש, שכן כספות אינן מוצר זול.

פורץ כספות חייב להיות מנעולן מוסמך שעבר הכשרה ספציפית על תחום הכספות. חשוב לוודא האם הפורץ שלפניכם מסוגל לבצע את הפריצה בצורה איכותית.

פורץ כספות – בטח את עצמך באיש קשר

כיום קיימים עשרות ביטוחים על תכולת הבית, מביטוחי נזקים מאסונות טבע ועד גניבה, כאשר חלק מחברות הביטוח מאפשרות אפילו לבטח בסכומי עתק. אלא ששום נייר של ביטוח לא יפתח את הכספת, פורץ כספות דווקא כן. אז אם כבר קניתם כספת חדשה – ראשית, מזל טוב! אנחנו מאחלים לכם שתכניסו אליה את כל טוב העולם. שנית, לפני נעילתה הראשונית שריינו לעצמיכם איש מקצוע. כך, אם הכספת לא תפתח לא תצטרכו לדפוק את הראש בקיר הברזל אל להתקשר אל פורץ כספות מומחה שייתן לכם שירות יעיל מקצועי ואמין.  

פורץ כספות מזמינים באופן מקצועי!
צרו קשר טלפוני לייעוץ ראשוני חינם כבר עכשיו:

050-8200540

אצלנו ניתן גם למצוא: פורץ