הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


5 מקרים בהם אין לכם ברירה אלא לפרוץ את הרכב

Posted in עולמו של מנעולן

ישנם מקרים ואירועים בחיים אשר מחייבים אותנו להזמין מנעולן מקצועי לפריצת הרכב. כמובן, אף אדם אינו מעוניין לפרוץ סתם כך את רכבו אלא אם כן אין ברירה, ובוודאי אין לנסות לפרוץ את הרכב לבד מאחר שמסתכנים בגרימת נזק רב לרכב ובעלות תיקון גבוהה. הדרך הנכונה, היעילה והבטוחה לפרוץ את הרכב היא באמצעות פורץ רכבים מקצועי המחזיק אישור מהמשטרה.

כאמור, ישנם מקרים בהם עלינו להזמין את המנעולן לפריצת הרכב שלנו, פשוט כי אין לנו ברירה. לדוגמה, כאשר יש לנתק את האימובילייזר בגלל שיבוש בקידוד או כתוצאה מניסיון פריצה וגניבת הרכב, כאשר מגלים כי המפתח אבד או נגנב, כאשר המפתח נשבר בחור המנעול ועוד. לפניכם 5 מקרים בהם אין מנוס אלא להזמין מנעולן כדי לפרוץ את הרכב.

המפתח של הרכב בסוויץ' והרכב ננעל בעודכם בחוץ

במקרה בו דלת הרכב נטרקה בעודכם בחוץ אך מפתח הרכב נותר בסוויץ' והמנוע פועל או שאיננו פועל, עליכם להזמין מנעולן מקצועי כדי לפרוץ את הרכב ללא גרימת נזק – כך תוכלו לשוב לשגרת חייכם תוך זמן קצר. אין לנסות לפרוץ את הרכב לבד, מאחר שעלולים לגרום נזק כבד לשמשה, למנעול ולחלקים אחרים, ובמקרה כזה התיקון יהיה יקר משמעותית.

צרור מפתחות הרכב אבד

כאשר מגלים כי צרור המפתחות של הרכב אבד ואין מפתח רזרבי בהשיג יד, חשוב להזמין מנעולן מקצועי וזמין כדי לפרוץ את הרכב ולהתאים מפתח חדש. במקרים מסוימים, מפתחות הרכב אבדו ולא ניתן למצוא אותם בשום מקום. אם אפשר להזעיק חבר או קרוב משפחה כדי להביא מפתח רזרבי, ניתן לפתור את הבעיה באופן עצמאי, אך לא תמיד הדבר ישים.

צרור מפתחות הרכב נגנב

לאחר בילוי, אירוע או יציאה בערב עשויים לגלות כי מפתח הרכב נגנב. במקום להיכנס ללחץ מיותר, כל שעליכם לעשות הוא להזמין מנעולן זמין המציע שירותי חירום לפריצת כל סוגי הרכבים, תוך התחייבות לא לגרום נזק.

בעיה באימובילייזר

לעתים האימובילייזר מפסיק לעבוד כתוצאה מבלאי או מתקלה, או בגלל ניסיון גניבה של הרכב. כדי להצליח להניע את הרכב יש להזמין מנעולן לתיקון הבעיה באימובילייזר. מנעולן מקצועי יצליח לנתק את האימובילייזר תוך דקות ספורות. כך ניתן להניע את הרכב ולהגיע לעבודה, לסידורים, לאסוף את הילדים ולחזור לשגרה.

מפתח שבור בחור המנעול

במקרה בו מפתח הרכב נשבר בחור המנעול או בסוויץ', יש להזמין מנעולן מקצועי על מנת לתקן את הבעיה, כאשר במקרים מסוימים ניתן לשחזר את המפתח ללא צורך בהחלפת המנעול.

הכתבה נכתבה בחסות קל אוטו – השכרת רכבים בישראל