הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


מנעול מגנטי מחיר מבצע כולל התקנה

מנעול מגנטי מבצעמחפשים מנעול מגנטי? מצאתם!

מנעול מגנטי הוא מנעול שפועל על ידי מנגנון חשמלי שאחראי לפתיחה או נעילה של המנעול. המנגנון החשמלי יוצר שדה מגנטי וכך נועל את הדלת. כיום ניתן למצוא את המנעול המגנטי בבתי אב רבים, במשרדים, עסקים ומוסדות ציבוריים.

מנעול מגנטי לא צורך חשמל רב ולכן הגורם הכלכלי אינו מהווה פקטור בחישוב לטווח רחוק. ההצמדה המגנטית רבת עוצמה ובלתי אפשרי לפתוח אותה גם כאשר נשתמש בכוח רב.

התקנת מנעול מגנטי מתבצעת אך ורק על ידי מנעולן מוסמך. ההתקנה עצמה היא מהירה יחסית אך דורשת מומחיות רבה וכלים מקצועיים. המנעולן גם יוצר את ההגדרות הבטיחותיות עבור המנעול המגנטי ולכן חשוב לבחור בבעל מקצוע אמין.

איך אפשר לפתוח את המנעול המגנטי?

הפתיחה של המנעול המגנטי מתבצעת על ידי הפסקת הזרם החשמלי שיוצר את השדה המגנטי. ישנן מספר דרכים להפסיק את הזרם:

1 . קודן- את פעילות המנעול המגנטי ניתן לשלב עם קודן, שנמצא חיצונית לדלת ובעזרת קומבינציית מספרים ספציפית מבטל את השדה המגנטי למספר שניות בהן ניתן לפתוח את הדלת. זו הדרך הבטיחותית ביותר לשלוט על המנעול המגנטי.

2 . מפסק- אם השימוש במנעול המגנטי הוא פנימי, למשל בתוך קומת משרדים, ניתן לשלוט על המנגנון באמצעות מפסק שמבטל את הזרם החשמלי והשדה המגנטי ומאפשר מעבר בין החדרים. זו דרך שאינה שומרת על הבטיחות כמו האחרות, אך יש לה יתרון כאשר בדלתות עוברים אנשים רבים והדרכים האחרות יצרו עיכוב ועומס בדלתות.

3 . צ'יפ- צ'יפ המבוסס על קרבה יכול לפתוח את הדלת, זהו פתרון דומה לקודן אך פחות בטיחותי. זאת משום שאין צורך להכיר את הקוד אלא רק לשאת צ'יפ, במידה ואבד צ'יפ לאדם מסוים האזור הנעול בסכנת פריצה. הצ'יפ משלב את שתי הדרכים- גם בטיחות יחסית וגם נוחות יחסית.

יתרונותיו וחסרונותיו של המנעול המגנטי:

החיסרון הבולט ביותר של המנעול המגנטי הוא בעת הפסקת חשמל. בזמן הפסקת חשמל המנעולים נחלקים לשני סוגים, הסוג שננעל ולא ניתן לפתוחו והסוג שנפתח ובעצם מותיר את הדלת פרוצה וכל אחד יכול להיכנס ללא בקרה. הסוג שמותיר דלת פתוחה כל עוד אין זרם חשמלי הוא פחות בטיחותי מבחינת פריצה למקום ואילו הסוג שנועל את הדלת עשוי ליצור בעיות בטיחות אחרות במצבי חירום.

עם זאת, למנעול המגנטי יתרונות רבים. המנעול המגנטי יוצר מנגנון אבטחה מתקדם ואיכותי בבית או בעסק, ונוצר מערך שליטה ובקרה מדויק עבור האזור בו הותקן המנעול. המנעולים המגנטים הם שקטים, עמידים לאורך שנים רבות ומשרתים את הלקוחות בצורה אידיאלית בהתאם לצרכיהם.

מנעול מגנטי- למה לבחור דווקא בנו?

אנו מספקים ללקוחותינו מנעולים מגנטיים איכותיים, המשתמשים בקדמת הטכנולוגיה וכך מאפשרים להם פתרון אבטחה אידיאלי. נספק לקהל לקוחותינו ייעוץ מקצועי בנושא בחירת המנעול המגנטי ובחירת מנגנוני השליטה בו.

הצוות שלנו מתמחה בהתקנת שלל המנעולים המגנטים וכן מגוון פתרונות השליטה- קודן, צ'יפ או מפסק. הצוות יתכנן את מנגנון האבטחה המתאים ביותר עבור הבית או העסק שלכם בהתחשב בשיקולים כלכליים וביטחוניים.

אצלנו תוכלו להיות רגועים כי התקנת המנעול המגנטי מתבצעת בצורה איכותית ומקצועית, תקבלו אחריות על המוצרים ותוכלו להשתמש במערכת האבטחה שנתקין לכם לאורך שנים רבות.

התקנת מנעול מגנטי היא מורכבת ודורשת מיומנות רבה, המתקינים שלנו בעלי ניסיון של שנים רבות בעבודה עם מנעולים מגנטיים.

קהל לקוחותינו המרוצה ישמח להעיד כי המנעולים המגנטיים משרתים אותם נאמנה, יוצרים תחושת ביטחון וכן נוחים לשימוש. התקשרו עוד היום לקבלת פרטים אודות מנעולים מגנטיים וקבלת הצעת מחיר משתלמת!