הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


מנעול ייל – התקנה, פריצה ושירות תיקונים

מחפשים מנעול ייל? מצאתם!

חברת ייל מייצרת מנעולי ייל בכל העולם, היא הוקמה על ידי ליינוס ייל בניו יורק וכיום פועלת בפריסה עולמית. מנעולי הצילינדר הראשונים הומצאו על ידי חברת ייל.  מנעולי ייל הם מנעולים איכותיים ופופולאריים ביותר שמיוצרים על ידי חברת "ייל". מנעולים אלה מספקים פתרונות נעילה ואבטחה מגוונים ומוצלחים, הם נחשבים לאחד המותגים המוכרים והאמינים ביותר בתחום מוצרי הנעילה.

אחת החברות המרכזיות שמייבאת את מנעולי ייל לארץ היא חברת מולטילוק. מנעולי ייל מספקים פתרונות נעילה והגנה על הדברים היקרים לנו מכל, בין אם על רכוש, על בני הבית, על חפצים יקרי ערך ועל בתי עסק.

מנעולי ייל מיוצרים במגוון דגמים וסוגים- מנעולי תלייה, מנעולי דלתות וצילינדרים, מנעולי כספות ועוד.

האם אני יכול להתקין מנעול ייל בכוחות עצמי? או שחובה להזמין בעל מקצוע?

מנעול ייל מיוצר באופן בו ניתן להתקין אותו בכוחות עצמנו בעזרת מדריך אינטרנטי או בעזרת ידע בסיסי בתחום המנעולים. עם זאת, מומלץ מאוד לבצע התקנת מנעול ייל בעזרת בעל מקצוע. מנעולן מוסמך מסוגל לבצע את ההתקנה בצורה איכותית שתמצה את הפוטנציאל של המנעול מבחינת אופי הנעילה ואיכות מערכת ההגנה על הבית. לא מומלץ לקחת סיכון ולהתקין בעצמנו את מנעול הייל, שכן אנו עלולים לבצע התקנה חובבנית ולגרום לכך שיהיה קל יותר לפרוץ אותו. בנוסף אנו עלולים להרוס את המנעול ולפגוע באיכותו מה שגם כן יוביל לפגיעה בטיחותית.

כאשר מתקינים צילינדר או מערכות מורכבות יותר מובן מאליו שעלינו להזמין בעל מקצוע, שכן אלו אינם הליכים שאדם חסר ניסיון יצליח לבצע. חשוב מאוד לבחור מנעולן מקצועי ואיכותי, שמקפיד על תקנים ועל סטנדארטים של אמינות שכן הוא האדם שאחראי על הבטיחות שלכם, של בני משפחתכם, על הרכוש ועל העסק שלכם.

איך לבחור מנעולן איכותי להתקנת מנעול ייל?

כפי שציינו מנעול ייל הוא אחד המנעולים הפופולאריים והאיכותיים ביותר בשוק, כדי לוודא שמנעול ייל יותקן בצורה איכותית חשוב לבחור מנעולן מוסמך ואמין, וודאו שהמנעולן שלכם עומד בכל הקריטריונים הבאים:

1. האם המנעולן מחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל? תעודה זו מתירה לו לעסוק בתחום באופן חוקי וכן מספקת לנו הבטחה כי הוא בעל מקצוע אמין שעבר בדיקת רקע משטרתית.

2. האם המנעולן עבר קורס הסמכה מקצועי? חשוב לוודא כי הוא מוסמך באחד מהמוסדות המוכרים, כך נוכל להיות בטוחים שהוא יודע כיצד לבצע התקנת מנעול ייל.

3. האם המנעולן מספק הצעת מחיר הגיונית? חשוב לבצע בדיקה מה הוא מחיר הגיוני עבור התקנת מנעול ייל. במידה והצעת המחיר של המנעולן גבוהה או נמוכה מאוד, סביר להניח שהוא איננו אמין.

אם אתם מחפשים מנעולן איכותי ומקצועי להתקנת מנעול ייל, התקשרו אליינו עוד היום! אנו מתחייבים לכך שכל הצוות שלנו מחזיק בתעודות יושר ומבצע עבודה אמינה! המנעולנים שלנו בוגרי קורסים מקצועיים ומספקים הצעות מחיר משתלמות.