הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


מנעול חשמלי כולל התקנה מחיר מבצע

מנעול חשמלי מחיר מעולהמחפשים מנעול חשמלי? מצאתם!

מנעול חשמלי הפך להיות פופולארי מאוד בשנים האחרונות, גם בבתים פרטיים גם במשרדים או עסקים וגם במוסדות ציבוריים. מנעול חשמלי הוא מנעול שנפתח ונסגר בעזרת זרם חשמלי. מנעולים אלו מופעלים על ידי מנגנון חשמלי מתקדם שמאפשר פתיחה או סגירה של המנעול על ידי לחיצת כפתור.

ישנם מגוון דגמים של מנעולים חשמליים, גדולים וקטנים, מתקדמים או פשוטים והמחיר של המנעול החשמלי משתנה בין דגם לדגם. הדגמים נבדלים זה מזה גם באופן התקנתם ובסוג הדלת לה הם מתאימים. דגמים מסוימים של מנעולים חשמליים מתאימים לדלתות מעץ ואחרים לדלתות מתכת או זכוכית.

לאחר פתיחת הדלת עליה מותקן מנעול חשמלי, הדלת תינעל שוב באופן אוטומטי, מה שמשפר את רמת האבטחה של החדר.

איך עובד מנעול חשמלי?

כפי שציינו, המנעול החשמלי פועל על בסיס מנגנון חשמלי. כאשר פותחים את הדלת, המנגנון יקבל פקודה מכפתור מסוים שיותקן על קודן או על אינטרקום, לשונית הנעילה תשתחרר ונוכל להזיז את ידית הדלת. למעשה כל זמן שהכפתור אינו לחוץ לשונית הנעילה בדלת חסומה. יחידת מתכת קטנה המחוברת למנעול היא זו שעוצרת את לשונית הנעילה ולא מאפשרת לה תנועה.

המנגנון החשמלי יכול לפעול באחת משתי דרכים. הראשונה- רק כאשר עובר זרם חשמלי המנעול נפתח ובכל יתר הזמן הדלת נעולה. השנייה היא הדרך ההופכית, בה רק כאשר עובר זרם חשמלי הדלת נעולה ובכל יתר הזמן הדלת פתוחה. מבחינה בטיחותית עדיף להשתמש בדרך הראשונה.

סוגי מנעולים חשמליים:

ישנו מגוון רב של מנעולים חשמליים, לכל מנעול מטרה שונה, התקנה שונה ומנגנון שונה. חלק מהסוגים של המנעולים החשמליים הם:

1 . מנעול עמיד בפני מים, המיועד בעיקר עבור דלתות חיצוניות שעשויות לבוא במגע עם גשמים או נוזלים אחרים.

2 . מנעול לידיות בהלה, המיועד לדלתות מילוט ולכן מאפשר יציאה על ידי דחיפת ידית הבהלה ולא רק בעזרת הכפתור שמפעיל את המנגנון החשמלי. כמובן שכניסה מתאפשרת רק על ידי לחיצה על הכפתור.

3 . מנעול עם השהייה, המותיר את הדלת לא נעולה עד אשר היא נפתחת. כלומר אין צורך לבצע לחיצה מתמשכת על הכפתור, שכן הדלת פתוחה עד אשר יכנסו דרכה ותיסגר שוב.

4 . מנעול עם אינדיקציה, שמזהה האם הדלת פתוחה או סגורה ומשאיר את הדלת סגורה כל עוד אין לחיצה על כפתור שיוצרת מעגל חשמלי.

5 . מנעול לדלתות כבדות, למשל דלתות פלדלת או דלתות של ממ"ד. נעילה זו צריכה להיות מותאמת עבור הדלת החריגה מבחינת המשקל שלה.

ישנם סוגים רבים אחרים של מנעולים חשמליים, חשוב לבחור את המנעול החשמלי הנכון עבור הצרכים של הלקוח ועבור סוג הדלת. כך תבטיחו הגנה מיטבית וכן אריכות ימים של המנעול החשמלי.

מנעול חשמלי- היתרונות שלנו..

אנו מספקים ללקוחותינו מנעולים חשמליים בשלל סוגים ודגמים, התואמים לצרכי הלקוח בצורה אידיאלית. מנעול חשמלי אמור לפעול כשורה לאורך שנים רבות אם הוא איכותי והותקן בצורה תקינה.

למה לבחור דווקא בנו לרכישת והתקנת מנעול חשמלי? אנו עובדים עם הספקים האיכותיים ביותר בתחום, הבטיחות שלכם היא ערך עליון עבורנו, ועל בטיחות לא מתפשרים. בנוסף, נציע שירותי התקנת מנעול חשמלי בפריסה ארצית. אנו מספקים ייעוץ מקצועי לגבי סוג המנעול החשמלי המתאים ללקוחותינו. המטרה היא למגן את ביתכם בצורה הטובה ביותר ולכך אנו נעזרים בצוות מקצועי ומנוסה.

מנעול חשמלי הוא מרכיב עיקרי בניסיון ליצור מערכת אבטחה מתקדמת ולמקסם את מנגנוני ההגנה שלנו, בין אם בבית, במשרד או בכל חלל אחר.