הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


מנעולנים מקצועיים ביותר באזורכם מ-199 ש"ח

זקוקים לשירותי מנעולנים? הגעתם למקום הנכון.

מנעולנים יבטיחו חילחץ מפתחות מרכב סגורמנעולנים – מה אנו מציעים?

*מנעולנים מורשים בלבד בעלי תעודות ואישורים.

*עבודה נקייה ומקצועית במינימום זמן.

*אנו בעלי ציוד טכנולוגי מתקדם.                               

*שירותי מנעולנים במחירים מומלצים.

*זמינות וכוננות גבוהה בכל חלקי הארץ.

מנעולנים מורשים בעלי תעודת מקצוע בלבד, מתי יש לקרוא לנו ומדוע?

רק מי שעוסק בתחום פריצת מנעולים באופן מורשה יכול לעסוק בתחום, מנעולנים מוסמכים הם רק מי מהם שהשלימו את הלימודים ובידם תעודה שבאמצעוה הם יכולים לעסוק במקצועות המנעולנות במוסד מורשה על פי משרד התמ"ת וכוחות הביטחון  אשר מורשה להסמיך מנעולנים אנשי מקצוע בתחום זה. מכיוון שמדובר בעסק רגיש, נחשפים למקומות שאמורים להיות הבטוחים ביותר עבור הלקוחות לדוגמא: בית, רכב, עסק, משרד וכדומה.. על כל מה שנרצה להגן ולשמר נזדקק להגנה המתאימה.  המנעולנים שלנו יודעים היום לפרוץ את כלל המנעולים והמנגנונים הקיימים בשוק ההולך ומתפתח.

חשוב לנו להיות מעודכנים עם כל פיתוח טכנולוגי חדש ועם כל טכניקה חדשה היוצאת לשוק וזאת כמובן בכדי להיות מסוגלים לתת את השירות היעיל ביותר והכי חשוב לדעת את העבודה! הרי לא הייתם רוצים להינעל מחוץ לדלת ביתכם ללא מפתח כאשר יש לכם צילינדר מתוחכם אשר יקשה על כל פורץ ואפילו יגרום לו להתייאש וללכת ואז כשאתם מתקשרים לאיש מקצוע הוא יאמר לכם שאינו יודע כיצד הוא פורץ את הדלת.. בגלל זה אתם פונים אלינו! רק בחברתנו מנעולנים שמבינים עניין ומכירים את כלל סוגי המנעולים והצילינדרים הקיימים בשוק.

ראוי לציין כי אנו חייבים להגיע בתוך זמן קצר למקום בו הנכם זקוקים לו, אנו מבינים חשיבות זו ועושים הכול בכדי להיות שם כשהלקוח זקוק לעזרתנו, מעבר להספקת השירות ופריצת הדלת אנו גם מספקים שירותי החלפת מנעולים, התקנת צילינדרים, שירותי פורץ דלתות והתאמת מפתחות בבית הלקוח.. אז כשאתם ננעלים ללא יכולת גישה לבית או לכל מקום אחר. זכרו קראו רק לנו!

מנעולנים – ההגנה שלך העסק שלנו.

מנעולנים מתמחים במגוון עבודות התקנהכמו בכל תחום הניסיון הטוב של בעל מקצוע הוא הזמן אשר צבר בתחום, ככל שהמנעולנים וותיקים יותר בתחום וככל שנחשפו למקרים שונים במלאכת הפריצה כך תתאפשר להם עבודה זריזה ויעילה וכמובן נקייה!! אנו נעשה הכול בכדי לייעל את העבודה במינימום של זמן וללא כל גרימת נזק, השם הטוב של המנעולנים הולך לפניהם כאשר ויש בידם תעודות ואישורים ממשטרת ישראל לעסוק בתחום זה, הדבר מבטיח כי המידע אליו נחשפים המנעולנים לא יינצל על ידם לשימוש לרעה לכן חשוב מאוד לדעת למי פונים ולוודא כי יש בידי כל מנעולן תעודות ואישורים רלוונטיים.

המנעולנים שלנו מוסמכים, מקצועיים ויודעים לתת שירות טוב ואמין, אנו מגיבים לקריאות ומגיעים למקום בו הלקוח מחכה במינימום של זמן, אנו עושים עבודה נקייה ומהירה באמינות ומיומנות רבה ולכן, אם הנכם זקוקים למנעולנים עליכם לפנות אלינו ללא כל היסוס כי רק אצלנו העבודה היא איכותית במחירים אטרקטיביים.

כשאתם אומרים מנעולנים מקצועיים תדעו שזה אנחנו!
 הניסיון והמוניטין עושים את ההבדל צרו קשר טלפוני לייעוץ ראשוני חינם:

050-8200540

אצלנו ניתן גם למצוא: שכפול מפתחות, תיקון דלתות, החלפת מנעול.