הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


מנעולן 24 שעות מחיר מ-199 ש"ח

מנעולן מקצועי ויעיל 24 שעותמחפשים מנעולן 24 שעות? מצאתם!

מנעולן 24 שעות – מה אנחנו מציעים?

*מנעולנים מקצועיים בעלי שנות ניסיון רבות.

*מגוון מבצעים והנחות על מוצרים, שירותים ועוד.

*זמינות מיידית לעבודות מיידיות עד בית הלקוח.

*שירות לקוחות מנוסה אשר ישמח ליעץ ולעזור בכל הנוגע לתחום המנעולנות.

*ניסיון רב שנים בשוק המנעולנות.

מנעולן 24 שעות – הנחת שלכם, העבודה שלנו.

מנעולים שונים התפתחו רבות במהלך השנים האחרונות, החל ממנגנוני נעילה פשוטים למדי ועד כדי מנעולים מגנטיים ומנעולים ביומטריים אשר ניתן לפגוש כיום במגוון מקומות, כל זאת בכדי להבטיח כי רכושו ובטחונו של כל אחד מאיתנו יהיה מוגן ובטוח עד כמה שניתן באזור השייך לאותו האדם., כלומר – המטרה העיקרית של מגוון המנעולים, בין אם אלו מנעולים לדירה לבין מנעולים שונים לעסק או לאזורים, מטרתם למנוע כניסה לאנשים בלתי רצויים או לא מורשים, ולאפשר כניסה, לבחירתנו, של אנשים שונים שברצוננו שאכן יכנסו.

למנעולים תפקיד חשוב מאד בהגנה על רכושנו, אזורינו ואף מקבצי מידע חשובים (כגון אחסון אגרות בכספת), ואם רק לרגע נפנים, נבין כי השימוש שלנו במנגנוני נעילה שונים במהלך היום הוא עצום, לכן אין זה מפתיע כי הצורך במנעולן 24 שעות בזמינות מיידית הוא חשוב. הצורך בעסק המספק את שירותיו של מנעולן 24 שעות ביממה הוא חשוב לאין שיעור – מגוון התקלות הנרחב בכלל המנעולים השונים הקיימים בחיינו הוא עצום – מנעולן לרכב אשר יכול להפסיק לעבוד בבוקר צח רגע לפני יציאתכם לעבודה, מנעול דלת אשר לא ננעל בדקה הלא מתאימה, בעיות אלו ועוד דורשות טיפול של מנעולן 24 שעות באזורכם.

מנעולן 24 שעות – אילו בעיות יכול לפתור המנעולן.

מנעולנות הינו תחום נרחב מאד אשר מתפתח רבות בשנים האחרונות, לכן עבודתו והסמכותיו השונים של מנעולן כיום, שונים רבות ממנעולן דומה לו לפני כעשר שנים. כיום המנעולן יכול להתמקצע במגוון סגנונות מנעולנות, כעת נפרט על כמה מהם –

מנעולן רכב – מנעולן אשר יכול לעזור ולטפל במגוון בעיות שונות במנגנוני הנעילה של הרכב. שירותי מנעולן זה הינם שימושיים בעיקר בעת חוסר היכולת לנעול או לפתוח את הרכב, מנעולן 24 שעות המתמחה במנעולנות רכב יכול להחזיר לכם במהירות ויעילות את השימוש ברכב.

תיקון דלתות – תיקון דלתות על ידי מנעולן כולל תיקון וטיפול בבעיות שונות אשר עלולות להיווצר במגוון המנעולים אשר שימושם נפוץ בדלתות שונות, בדגש על מנעולי פלדלת, אלו דורשים הסמכות נוספות והטיפול בהם מדריש ידע וניסיון.

התקנת מנעולים מתקדמים – מנעולים חשמליים שונים בנוסף למנעולים מודרניים כגון מנעולים ביומטריים, דורשים ידע שונה ממנעולים סטנדרטיים ולכן התקנתם אינה פשוטה ודורשת לעתים מנעולן מקצועי ומוסמך.

כספות – טיפול במגוון כספות, החל מפריצה ועד לתיקון חלק מהבעיות הניתנות לטיפול, תיקון כספות על ידי מנעולן 24 שעות יכול לחסוך לכם רכישה של כספת חדשה והחזרת הכספת הקיימת לשימוש מיידי.