הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


מנעולן רכב יחזיר לכם את הניידות מ-199 ש"ח

מנעולן רכב מבצע פריצה בטוחה לרכב מחפשים מנעולן רכב? זהו המקום!

מנעולן רכב – מה יש לנו להציע?

*ניסיון רב שנים בעבודות שונות.
*זמינות מעולה לקבלת עבודות מיידיות.
*רמת עבודות גבוהה ביותר של פריצה ופתיחה.
*שירות מרשים ודואג בכל הנוגע להזמנת מנעולן רכב.
*מבצעים והנחות מדהימות על שלל עבודות.

מנעולן רכב מקצועי – מה זה ומדוע זה כדאי?

המפתח נשאר ברכב והאוטו ננעל, זהו מקרה טיפוסי שקורה על בסיס יומי להרבה מאוד אנשים, אך במידה ואין מפתח חלופי בהישג יד, קשה מאוד להיחלץ מהמצב הזה בצורה שלא כוללת שבירת חלון. הצורך במנעולן רכב אינו רק מתחיל ונגמר בנעילת המפתח בתוך האוטו, ישנם מקרים רבים בהם גם המנעול עצמו עלול להיות תקול, ואף איבוד מפתח, למרות השוני בין המקרים, התוצאה היא זהה – לא ניתן להשתמש יותר ברכב. מנעולן רכב מקצועי, הינו בעל הידע והכלים הדרושים על מנת לפרוץ את מגוון סוגי המנעולים השונים, אשר משתנים בין חברת רכב אחת למיניה ואפילו בין סוגי הדגמים השונים של הרכבים הקיימים בשוק.

עבודת פורץ רכבים לרוב סוגי הרכבים הינה תופעה שמוזערה רבות בשנים האחרונות בעקבות התפתחויות טכנולוגיות רבות בכדי למנוע גניבות, החל מצ'יפ האימובילייזר אשר נועד להתאים לסוג מנוע ו\או רכב מסויים ועד כמובן מנגנון הנעילה עצמו. מנעולן רכב מוסמך יוכל לחלץ אותכם מהמצב הלא נעים ולפרוץ את רכבם בביטחון ויעילות ובכך לשחרר אותכם לדרך בכמות זמן מינימלית. היתרון בזימון מנעולן רכב הינו כי מנעולן רכב מוסמך מוכר על ידי הרשויות, ובמידה וקרה כי גם התעודות המעידות על שייכות הרכב אליכם ננעלו בתוך הרכב, המצב עלול להיות מאוד לא נעים חברתית במידה ואתם נראים כמישהו המנסה לפרוץ לתוך רכב, מנעולן רכב הינו מוכר ברשויות ובכך יחסוך לכם כאב ראש מיותר ומבטים נועצים.

מנעולן רכב יכול להחזיר לכם את המפתחות לרכבמנעולן רכב – אז למה אנחנו?

כפי שכבר הוזכר, הרגע שבו אין את האופציה להיכנס לרכב עקב מגוון סיבות, זהו פרק זמן שבהחלט רובנו היינו יותר משמחים לוותר עליו, אנו מבינים כי זאת חוויה לא נעימה, כי לעיתים קרובות הבעיה היא לא רק השבתת הרכב, אלא גם חפצים כגון: תעודות, ארנק ועוד עלולים להינעל בפנים.

אנו מבינים כי המצב בהול על כל פניו ובזאת אנו מבטיחים זמני הגעה מהירים ביותר של מנעולן רכב לאיזורכם, בנוסף לזמינות לעבודות מיידיות כך שבהחלט לא תצטרכו לגשש עוד אחרי פנייה אלינו.

מנעולן רכב מטעמינו הינו מוסמך ובעל ותק רב בעבודות פריצה לשלל רכבי מגוונים, הדבר מבטיח כי פריצה על ידי מנעולן תתבצע ביעילות רבה, ובכך תחסוך לכם המון זמן וכאב ראש, ומן הברור כי זהו פיתרון הרבה יותר נאה משבירת חלון או שיבוש מנגנון הנעילה של הרכב לגמרי, מנעולן רכב אשר יוזמן מאצלינו יתקתק את העבודה באופן בו תוכלו לצאת לדרככם במהירות האפשרית. בנוסף לזמינות והמקצועיות, אנו נבטיח לכם שירות מדהים אשר ידאג להשאיר אותכם מסופקים עד כמה שניתן, ולהעביר את המאורע הזה בצורה חלקה, זאת בנוסף למחירים זולים ומגוון מבצעים והנחות על עבודות פריצה ופתיחה למיניהן של מנעולן רכב. איתנו אתם תרגישו כי אכן פניתם לעסק המתאים ביותר וביצעתם את הזימון הטוב ביותר בכל הנוגע לזימון מנעולני רכב.

מנעולן רכב מקצועי מזמינים אצלינו!
צרו קשר טלפוני ליעוץ ראשוני חינם:

050-8200540

החלפת מנעול לרכב על ידי מנעולן?

מנעולן רכב של חברתנו, יוכל לבצע עבורך פעולה של החלפת מנעול לרכב. קורים לעיתים המקרים בהם המנעולים של רכבך מתקלקלים, או חלילה מישהו גנב לך מפתח של הרכב, וזאת שאלה של זמן, עד אשר ינסו לגנוב לך אותו. הדרך הטובה ביותר להתגבר על סיכון זה היא על ידי החלפת המנעולים של הרכב, כך שהמפתחות הישנים לא יוכלו לפתוח את הרכב יותר.

מנעולן רכב יתקן לך את הסוויץ'

ישנם מקרים שהכל לכאורה נראה תקין. אתה נכנס  אל הרכב, מתניע את האוטו, אבל אופס, הרכב אינו מתניע. הכל נראה תקין, המפתח הוא המפתח המקורי, ושום דבר לא השתנה מאתמול. במקרים כאלה, רוב הסיכויים הם, כי הסוויץ', אשר בו יושב הצילינדר של מתג ההתנעה של הרכב, מקולקל. יכול להיות חוט השתחרר, או יכול להיות התקלה חמורה הרבה יותר. במצבים כאלה, צריך לפרק את הסוויץ' לגמרי מהתושבת שלו, לפתוח אותו ולבחון אותו, ולאתר את התקלה. לפעמים התקלה כל כך מורכבת, שכבר לא משתלם לתקן ועדיף פשוט להחליף את הסוויץ' לגמרי. מנעולן רכב שלנו יעשה את עבודת הנמלים הזאת בשבילך. הוא יגיע אליך יאתר את התקלה, ואם יש צורך יפרק את הסוויץ' יתקן או יחליף אותו. בכל מקרה הוא לא יעזוב אותך, עד אשר הרכב יתניע שוב.

ניתוק קודן על ידי מנעולן מוסמך

תקלה נוספת, שהיא מאוד נפוצה היא תקלה, אשר הרכב לא מתניע, מפני שהקודן לא משחרר את ההתנעה, למרות שהקלדנו את הקוד הנכון. במצב כזה, מפני שמערכת הקודן היא כל כך קטנה וגם יחסית זולה, הכי פשוט לנתק את הקודן, להוציא אותו, ולנסוע למערכות רכב, שם יתקינו קודן חדש. מנעולן רכב מטעמינו יכול לבצע עבורך את פעולת ניתוק קודן במהירות וביעילות, אצלך בשטח, כדי שתוכל לשמוע שוב את גרגור המנוע, כמה שיותר מהר.

תכנות שלט לרכב ושכפול מפתח לרכב

תקלה נוספת ברכבים, היא, שבה שלט הרכב, אשר אחראי לפתיחת הדלתות וסגירתן וכן על הפיקוד על האזעקה, מתקלקל. במצב כזה יש צורך להחליף שלט וכאן ישנן שתי אפשרויות עקריות. האפשרות הראשונה היא להזמין שלט בחברה. זאת אמנם הבחירה הבטוחה יותר, אך מי שהולך במסלול הזה צריך לקחת בחשבון, שזאת הבחירה היקרה יותר, ובדרך כלל לוקח פרק זמן של בין שבוע לשלושה שבועות עד' אשר השלט מגיע. האפשרות השנייה היא להזמין מנעולן רכב, אשר יתכנת לך שלט חלופי במקום (כן, צריך לתכנת שלט) ובמחיר הרבה יותר נמוך. הרבה פעמים, השאלה של האם מפתחות הרכב ילכו לאיבוד, אינה של אם אלא שאלה של מתי. הרבה יותר חכם לשכפל מראש מפתח לרכב למקרה הזה, מאשר להתקע ללא מפתח בכלל ברגע האמת ולשלם הרבה יותר כסף עבור מפתח יש מאין. כאחד מן השרותים, שהוא מספק, מנעולן רכב יגיע עד אליכם וישכפל עבורכם מפתחות לרכב. כך שאם אתה צריך לשכפל מפתחות לרכב, חברתנו תשלח אליך מנעולן רכב, מומחה ומנוסה, שיעשה עבורכם את העבודה של שכפול מפתחות לרכב במהירות וביעילות.

קידוד מפתחות לרכב עם אימובילייזר

אם לא הייתם מספיק להחזיק מפתח רזרבה לרכב שלכם, ואבד לכם המפתח או נשבר, אתם תיאלצו ליצור מפתח חדש מאפס. מכיוון שכל הרכבים הח דשים מכילים אימובילייזר, יש צורך לתכנת את המפתח כדי, שהאימובילייזר יאשר אותו בנוסף לחיתוך של המפתח עצמו. מנעולן רכב שעות יגיע אליך בכל שעה ביממה על מנת, שתוכל להתניע את רכבך שוב וללא בעיות.

להלן דגמי הרכבים העקריים, שבהם מנעולני הרכב של חברתנו יכולים לטפל

רכבים אמריקאיים- פורד, קרייזלר, שברולט, פונטיאק, קאדילק, ביואיק.

רכבים יפניים- טויוטה, הונדה, מיצובישי, סובארו, ניסן, לקסוס, אינפיניטי, איסוזו, דיהטסו.

רכבים קוריאניים- דייהו, יונדאי, קיה.

רכבים גרמניים- במוו, מרצדס, פולקסוואגן, אאודי, פורשה, אופל, סקודה, סיאט, מאן, דאף.

רכבים שבדים- וולבו, סאאב, סקניה.

רכבים ארופאיים אחרים- יגואר, לנד רובר, פיאט, אלפא רומאו.