הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


מנעולים, מנעול איכותי לביתכם מ-199 ש"ח

מנעולים שונים וטיפול בבעיותיהםמחפשים מנעולים או מנעול? זהו המקום!

מנעולים – מה יש לנו להציע?

*זמינות לקבלת עבודות מיידיות.

*ותק רב שנים בעבודה עם מנעולים בחברתנו.

*רמת עבודה גבוהה מהרגיל.    

*שירות חם ומשפחתי.                                                       

*מבצעים מטורפים.

מנעולים על ידי חברה מקצועית – מה זה ולמה כדאי?

מנעול הינו מנגון אשר אופן הפעולה הבסיסי שלו עובד על פינים, אשר סידורם המסוים על ידי השיניים והצורות שעל פני המפתח (ישנן גם מערכות זיהוי אלקטרוניות שונות המשתמשות בצ'יפים, סריקת תווי אצבע ורישתית, ועוד רבות) ובכך מתאפשרת לנו האופציה לסובב פיזית את הצילינדר ולבצע נעילה או פתיחה של אזור או תחום מסוים, וזאת בכדי להעלות את רמת ההגנה על אותו האזור מפני פולשים לא רצויים וגנבות. מנעולים כיום הינם יכולים להיות מסובכים יותר אך כעיקרם מתבססים על עיקרון פעולה זה. תפקידו של מנעולן הינו בעיקר פריצת ופתיחת מנעולים פגומים אשר מונעים מעמנו גישה למקום מסוים.

בעקבות הגיוון הרחב הקיים בשוק המנעולים הנוכחיים, מנעולנים יהיו מוסמכים בפריצת המנעולים מגוונים בשוק, בנוסף לידע רב הנרכש על ידינו עם הניסיון בכל הנוגע לטכניקות מתקדמות ויעילות לפריצת המנעולים באופן המיטבי והנקי ביותר. בנוסף המנעולים המודרנים הינם אמינים ביותר וקשים מאוד לפריצה, כך שאדם אשר לא בקיא בתחום יתקשה מאוד בפריצתם, מנעולנים בתור אנשי מקצוע יוכלו בקלות לבצע מטלה זו ולחסוך לכם טרחה רבה, ולעתים רבות גם כסף – מכיוון שאנחנו מצוידים במגוון כלים הנחוצים לביצוע עבודות מגוונות של פריצה ופתיחה, תיחסך מכם ההשקעה הכלכלית בקניית חלק גדול מן הכלים הנחוצים, בנוסף לביצוע האיכותי והנקי של עבודתו של פורץ מנעולים.

מנעול מטופל על ידי מנעולןמנעולים – היתרונות שלנו.

אנו בתור חברת מנעולים מקצועית דוגלים מאוד בכל הנוגע במקצועיות ושירות המנעולנים. המנעולן אשר יגיע לביתכם יבטיח עבודה איכותית וזריזה ביותר האפשרית באזורכם. אנו מאמין במקצועיות בתור חלק בלתי נפרד של כל אחד מהמנעולנים שלנו, ובזאת תובטח לכם פריצה נקייה של מגוון מנעולים ופתיחת אזור הגישה הרצוי.

המענה שלנו הינו מהיר וזמינותנו למגוון העבודות הינו מיידי כניתן! המנעולים שיוזמנו מאיתנו יגיעו במהירות בזק לביתכם ויפתרו אותכם מהמעסה אשר נוצרת בגלל מנעול תקול באמצעות טכניקות מתקדמות וכלים ראוים תוך כמות זמן מזערית וביצוע מופתי. כל זאת ילווה ע"י מחירים מוזלים בטירוף והנחות רבות על שלל עבודות מנעולים הקיימות בשוק כיום. בנוסף לכך אנו נדאג שתקבלו שירות מדהים, אשר ידאג לכם מההתחלה ועד הסוף של האירוע, אנו והמגוון מנעולנים שישלחו מטעמינו, נוכל בקלות רבה ליעץ לגבי מגוון המנעולים הרחב הקיים בארץ ואף לעזור לכם לשמר את מנעולכם הנוכחים למיצוי אורך חייהם המקסימלי.

אנו מאמינים בלב שלם כי זימון מנעולן מעמנו יחסוך לכם טרחה רבה של חיפושים מיותרים אחר איש מקצוע אמין אשר יבצע את העבודה על צידה הטוב ביותר, אנו מציעים מקצועיות, יעוץ ומחירים מדהימים וכל זאת בכדי להפוך את ההחלטה שלכם לקרוא לאיש מקצוע, לכמה שיותר פשוטה, ובכך לחסוך לכם זמן וכסף על שלל חיפושים מיותרים אחר איש מקצוע הולם לטיפול במנעולכם, אז למה אתם מחכים…

מנעולים מזמינים באופן מקצועי!
צרו קשר טלפוני ליעוץ ראשוני חינם כבר עכשיו!

מדוע מנעולים כל כך חשובים בחיי היום יום?

מנעול הוא מכשיר מכאני או אלקטרוני, אשר, כאשר סגור, יכול להיפתח רק על ידי גוף פיסי כמו מפתח, כרטיס מגנטי, כרטיס חכם, צרוף של נקישות, אינפרא אדום או טביעת אצבע. חלק מן המנעולים נפתחים על ידי קוד סודי.בדרך אנו ניתקל במנעולים, העובדים על פי אחד העקרונות: 1. פין קפיצי, 2. וואפרים מקובעים. השיטה של הפין הקפיצי היא השיטה הנפוצה ביותר של בניית מנעולים מזה שנים, שכן היא מאפשרת בנייה של מנעולים בטוחים יחסית במחיר סביר. בשני הסוגים, כאשר המנעול נמצא במצב רגיל, הוא סגור, קרי לא ניתן לפתוח אותו. למפתח יש פרופיל כניסה, אשר לא מאפשר להכניס אותו לכל מנעול. כאשר המפתח מוכנס לתוך המנעול, הוא מוריד את הפינים מטה, כאשר הם עולים חזרה, לפי עומק השקעים, אשר המפתח מאפשר להם. כאשר הפינים למטה או למעלה, המנעול אינו יכול להסתובב. רק כאשר הפינים נמצאים בצרוף של גבהים מסוים, המנעול יכול להסתובב. אם המפתח לא מוביל את הפינים לצרוף הנכון, התוף הפנימי של המנעול, אשר אמור להסתובב, לא יסתובב, שכן אחד הפינים לא נמצא במקום הנכון, וחוסם את היכולת שלו להסתובב.

קצת היסטוריה של מנעולים

הצורך בלאבטח בתים ונכסים כבר קיים מזה אלפי שנים. ארכיאולוגים סבורים, כי המנעול הראשון הומצא באשור לפני כ-4,000 שנה. המנעול היה פרימיטיבי יחסית והשתמש בבריחי עץ וחבל כחלק ממכאניזם הנעילה והפתיחה שלו, אך הוא היווה הבסיס למנעול אשר אנו מכירים כיום. אותו מנעול ידוע, כי שימש בתים גם במצרים העתיקה. בסין הומצא המנעול המפורסם עם מפתח הכנף. זהו מנעול פשוט ואפקטיבי, אשר שימש לנעילה לשערים ומשמש עד  היום לנעילה של כספות ודלתות של בתי כלא. שני סוגי המנעולים הללו התפתחו יד ביד במהלך השנים, כאשר בתקופות מסוימות האחד היה נפוץ יותר מן השני ולהיפך.

סוגים שונים של מנעולים

מנעולים בימנו יכולים להיות אלקטרוניים או מגנטיים. ניתן לפתוח אותם על ידי סיבוב של מפתח, הקשה של קוד, שימוש בכרטיס חכם, שימוש בטביעת אצבע ועוד.

מנעול קלאסי – המנעול הזה הומצא בסין, ונמצא בשימוש נרחב אף היום, בשערים, כספות, דלתות זולות ועוד. המפתח הוא מפתח עם כנף לצד אחד או שניים.

מנעול פינים קפיציים – המנעול הזה הוא המנעול הנפוץ ביותר כיום בעולם המערבי. המנעול הזה היה קיים בצורה פרימיטיבית כבר בסביבות 2000 לפני הספירה. הגרסא המצרית העתיקה הייתה עשוייה מעץ כבד, כאשר הפינים היו עשויים ממתכת, כנראה ברזל או ברונזה. המנעול הזה עשה צעד לכיוון המנעול המוכר כיום,  ב-1805 באנגליה, והוצא עליו פטנט. באמצע המאה ה-19 משפחת ייל האמריקאית שיכללה אותו עוד יותר, ועיצבה אותו לצורה ומנגנון פעולה, אשר אנו מכירים כיום. הדגמים הראשונים היו מאוד יקרים לייצור, וסביר להניח, שנבנו תחילה על פי הזמנה מראש. רק מאוחר יותר, כאשר היה יותר זול ליייצר את המנעולים הללו בצורה זולה ומאסיבית, קיבל המנעול הזה חדירה עמוקה בציבור.

ישנם סוגים שונים של מנעולים ווריאציות של הסוגים העיקריים. ישנם מנעולים טובולריים, אשר משמשים בעיקר מנעולים קטנים כמו תיבות דואר ושרשראות לאופניים ואפנוע, ישנם המנעולים האלקטרוניים, המנעולים הביומטרים. מנעולי מולטילוק, ומנעולי וואפר עם חריטה מעוקלת, המשמשים רכבים מודרנים.

בנוסף למנעולים, אשר נמצאים בתוך הדלת בצורה של צילינדר, ישנם גם מנעולים חיצוניים כמו מנעולי בריח או מנעולי דדבולט, אשר, באים להחליף את המנעולים הרגילים או להוות מנעול נוסף לדלת או לשער.

במדינת ישראל המנעולים הנפוצים ביותר לדלתות כניסה, הם מנעולי המולטילוק, אשר משמשים את כל דלתות הפלדה בארץ. מנעולים אלה למעשה ווריאציה יותר מתוחכמת של הפינים הקפיציים, אשר אנו מכירים, רק שהבליטות והשקעים נמצאים על שטח הפנים הרחב של המפתח ולא בקצה. מנעול זה נחשב לקשה יותר לפריצה, אך זה אפשרי בהחלט לפרוץ אותו.

כיצד נבחר איזה מנעול לקנות בארץ?

כאשר אנו באים לקנות מנעול, ראשית עלינו לוודא, כי זהו מנעול המתאים לדלת, אליה אנו מייעדים אותו. מעבר לכך ישנם כמה סוגים עקריים, אשר משתנים באיכות ובתאם במחיר. ברמה הכי בסיסית ונמוכה ניצבים מנעולי המולטילוק, המיוצרים בסין, כדוגמת מגנום. מנעולים אלה מיוצרים מחומרים איכותיים פחות, זמן החיים שלהם קצר יותר באופן משמעותי, והם קלים יותר לפריצה מן המנעולים המקבילים. ברמה הגבוהה יותר ישנם המנעולים הישראליים של חברות כמו חברת ירדני וייל המייצרות מנעולים לדלתות אלו, ואיכותם עולה על אלה הסיניים. ברמה היותר גבוהה, ניצבים המנעולים המקוריים של חברת רב-בריח, ואלה המנעולים האיכותיים ביותר לסוג זה. מעבר לרמה זאת ישנם המנעולים האמריקאים הנחשבים לאיכותיים אף יותר, ונחשבים קשים הרבה יותר לפריצה. החברות המוכרות בארץ מארצות הברית הן אסא אבלוי, מדיקו וסרג'נט לכספות. מנעולים אלו יקרים יותר, אך בהתאם הרבה יותר קשים לפריצה ממנעולי המולטילוק או המנעולים הרגילים.