הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


מולטילוק: פריצה, התקנה תיקון מנעולי מולטילוק

מחפשים מנעולי מולטילוק? מצאתם!

מולטילוק לוגומנעולי מולטילוק המיוצרים על ידי חברת מולטילוק, הם מנעולים מתקדמים וחזקים במיוחד.  מולטילוק מייצרים פתרונות נעילה רבים, ביניהם צילינדרים, מנעולים ומערכות אלקטרוניות לדלתות. מוצרי מולטילוק ידועים ומוערכים בזכות האיכות הגבוהה והעמידות שלהם לאורך שנים רבות.

בעידן המודרני אנו חייבים להישאר עם היד על הדופק ולהמשיך להתעדכן ולהתקדם מבחינת פתרונות אבטחה. אל לנו להישאר מאחור ולהותיר את הבית או העסק שלנו לא מוגנים.

מנעולי מולטילוק משמרים סטנדארטים גבוהים ועמידה בתקנים והגבלות ישראליים ועולמיים בתהליך הייצור.

מולטילוק מספקים פתרונות נעילה למגזר העסקי והפרטי, לדלתות חיצוניות או פנימיות. הגיוון שמציעה חברת מולטילוק מבחינת פתרונות האבטחה וסוגי המנעולים מאפשרת התאמה מושלמת בין הצרכים של הלקוח לבין מערכת הנעילה האידיאלית עבורו. שילוב זה יוצר מציאות בטוחה ושקטה יותר עבור כולנו.

סוגי המנעולים של מולטילוק:

1 . מנעולי תלייה- מולטילוק מייצרת מנעולי תלייה העשויים מפלדה מחוסמת. מנעולים אלו מתאימים בעיקר עבור מחסנים, ארונות, כספות או שערים חיצוניים.

2 . מנעול לדלת כניסה- ישנו מגוון רחב של מנעולים לדלתות כניסה, המשתמשים בטכנולוגיות מתקדמות. הבחירה במנעול לדלת מתבצעת בהתאמה לסוג הדלת- עץ או פלדה.

3 . מנעולים לדלתות פנימיות- מנעולים אלו יהיו לרוב חבויים בתוך דלתות פלדה, עץ או אלומיניום.

4 . מנעולים חזקים במיוחד- מנעולים אלו משלבים טכניקות מתקדמות ועוצמה מכאנית, כך מצליחים ליצור מנעול חזק במיוחד, בעל מערכת התראה אלקטרונית. מנעולים אלו מתאימים לנעילת מכולות ומחסנים, נעילת ציוד כבד ונעילת שערים גדולים.

5 . מנעולים חשמליים- מנעולים אלה נפתחים ונסגרים באמצעות זרם חשמלי. מתאימים לכל סוגי הדלתות- פלדה, עץ או זכוכית. הם משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ויוצרים מנגנון אבטחה איכותי.

6 . פתרונות נעילה מתקדמים- מולטילוק מספקים מערכות נעילה מתקדמות לרכבים.

התקנת מנעולי מולטילוק

התקנת מנעולי מולטילוק צריכה להתבצע בצורה מקצועית על ידי מנעולן מוסמך. מנעולי מולטילוק ידועים במורכבותם ומכאן גם היתרונות הבטיחותיים שלהם, בהתאמה גם התקנתם מורכבת וצריכה להתבצע במקצועיות ומיומנות רבה.

על אף מורכבות המערכת, ההתקנה אינה אורכת זמן רב, שכן מנעולן מיומן מכיר את כל סוגי המנעולים והמערכות ויבצע עבודה איכותית בזמן קצר.

מומלץ להתקין מנעולי מולטילוק בבתים פרטיים, בעסקים וברכבים. התקנת מנעולי מולטילוק תאפשר ללקוחותינו להיות שקטים ורגועים שהרכוש שלהם מוגן בצורה מיטבית 24/7.

פריצת מנעולי מולטילוק

מנעולים מטבעם מתבלים לאחר שימוש ארוך טווח ולעיתים ישנן תקלות בלתי נמנעות. אז מה עושים כאשר נתקע מנעול מולטילוק? מזמינים מנעולן מקצועי!

חשוב מאוד- בשום פנים ואופן לא לא לנסות לפרוץ את המנעול בעצמכם, עבודה חובבנית תגרום לנזק רב למנעול וכן סביר להניח שלא תצליחו לפרוץ אותו. כפי שציינו מערכות מולטילוק הן מהמאובטחות והמתקדמות ביותר בשוק.

נזמין מנעולן מוסמך גם כאשר ישנה תקלה במנעול. כדי למנוע החמרה של התקלה ואף נזק בלתי הפיך למנעול, נדאג להזמין בעל מקצוע שיפתור את הבעיה במהרה.

המנעולנים שלנו- המובילים בתחום

אם אתם מחפשים מנעולן מקצועי שיתקין או יפרוץ למנעול מולטילוק, הגעתם למקום הנכון! המנעולנים שלנו יבצעו את העבודה במהרה, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ושירות מקצועי.

נשמח לספק ללקוחותינו ייעוץ לגבי סוג מנעול המולטילוק שמתאים לצרכים שלהם, וכמובן גם להתקין את המנעול בביתם.

אנו עובדים שנים רבות עם מנעולי מולטילוק, הצוות שלנו מכיר את מגוון הסוגים, הדגמים והמערכות, ולכן יכול לספק פתרונות יעילים עבור מנעולים תקולים, תוך מזעור הנזקים למנעול.

התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר עבור התקנת, פריצת או תיקון מנעולי מולטילוק.