הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


חידושים בתחום המנעולים לדלתות

Posted in עולמו של מנעולן

התפתחות הטכנולוגיה מגיעה לכל מקום, גם לעולם המנעולנות וליצרני הדלתות לבית. בכל דלת כניסה מותקן מנעול שנועד להגן עלינו ולאפשר לנו לסגור את דלת הכניסה כדי למנוע כניסת אורחים לא רצויים, וכדי להקשות על גנבים ופורצים. כיום ניתן למצוא חידושים טכנולוגיים רבים ומתקדמים בתחום המנעולים של דלת הכניסה, לדוגמה: מנגנונים של מנעולים ביומטריים וחשמליים, שלט רחוק לנעילת הדלת, מנגנון נעילה עם מפתחות מתחלפים, עינית וידאו ועוד שלל חידושים.

מגבירים את תחושת הביטחון

כאמור, דלת הכניסה של הבית שומרת עלינו מפני כניסת זרים ואורחים לא רצויים. לדלת תפקיד חשוב בהגנה על חיי הדיירים ובהגנה על הרכוש בבית. מעבר לכך, הדלת מהווה חוצץ מהסביבה בחוץ ותפקידה למנוע כניסת רעשים, לבודד רעשים מתוך הבית כדי שהשכנים לא ישמעו את קולות הדיירים, לאטום היטב קור וחום וכיוצא בזה. מנגנון הנעילה נועד לסגירת הדלת ביעילות כדי להגן על הדיירים ולהקשות על הפורצים. בעבר היו מנגנוני נעילה יחסית פשוטים כך שהגנבים הצליחו למצוא בקלות שיטות פריצה מתקדמות.

כיום, ישנם מנגנוני נעילה חכמים, מתקדמים ועתירי טכנולוגיה, ביניהם מנעולים ביומטריים, כך שרק מי שהאצבע שלו מזוהה יוכל לפתוח את דלת הכניסה. מנעול ביומטרי קל לשימוש, אינו דורש תחזוקה למעט ניקיון העינית ומשטח הסריקה.

בנוסף, ניתן להתקין בדלתות הכניסה החדשות מנעול חשמלי עם קודן או מנגנון של כרטיס קרבה חכם. מנעולים אלה פופולריים בעיקר במפעלים, מוסדות ציבור גדולים, בתעשייה, במשרדים ופחות בבתים פרטיים.

שליטה מרחוק על המנעול

אנו מחוברים לסמארטפונים שלנו לכן כדאי לדעת כי ניתן לרכוש ולהתקין כיום מנעולים חכמים עם שליטה מרחוק. דלתות הכניסה לבית עם מנעול חשמלי הנשלט מרחוק מאפשרות לנו לנעול את הבית גם אם נכנסנו לרכב ושכחנו לנעול את הדלת.

מנעול חכם עם מפתחות מתחלפים

כמעט לכל אחד זה קורה, צרור המפתחות נעלם, נגנב או שהמפתח של דלת הכניסה לבית הלך לאיבוד ואיננו מצליחים לאתר אותו. עד היום נאלצנו לקרוא למנעולן כדי לפרוץ את הדלת ולהחליף את המנעול, כעת ניתן לרכוש מנעול חדשני לדלת הכניסה עם מפתחות מתחלפים. כאשר אבד המפתח מכניסים מפתח חדש והמנעול משתנה בהתאם.

עינית כניסה עם וידאו

עוד חידוש בעולם דלתות הכניסה לבית הוא עינית דיגיטלית המחליפה את העינית הרגילה. העינית החדשה מאפשרת לצפות במסךLCD  מי עומד מאחורי הדלת ולהחליט האם לפתוח או לא. עינית וידאו משרה ביטחון רב יותר, מתאימה במיוחד לבתים עם ילדים ולבתיהם של קשישים החוששים מזרים.