הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


המלצות על צוות המנעולנים שלנו

צוות רום מנעולים מטפל בעשרות קריאות למנעולן מידי יום. אנו עובדים עם לקוחות קטנים ועם עסקים וחברות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת להצטרף לקהל הלקוחות שלנו. 

הלוגו שלנו - מנעולן מומלץ רום מנעוולים

לפני כמה שבועות, נוכחתי לגלות כי הכספת בביתי הפסיקה לעבוד ולא יכולתי לפתוח אותה יותר בשום אופן, לא עם הקודן ואף לא עם המפתח הגיבוי אשר קיבלתי במידה ותקלה כזו מתרחשת. בעבר כבר שמעתי המלצות על רום מנעולים אשר נמצא באזורי וכי הוא אכן מספק שירותי פריצת כספות, דבר אשר לא ניתן למצוא בקלות בתחום המנעולנים. לאחר שיחה של כמה שניות עם נציג בטלפון, נשלח לכיווני פורץ כספות אשר הגיע תוך כמה דקות וביצע פריצה מהירה של הכספת, אמנם הכספת כבר הוחלפה, אך לפחות הגישה שלי לחפצי ערך הוחזרה במהירות, תודה רבה לרום מנעולים.

אייל עודד, תל אביב.

 

לדעתי, איכותו של עסק הנותן שירות, כמו במקרה זה – מנעולנות, אינו נמדד רק לפי המחירון שלו, הרייטינג שלו או איכות ביצוע העבודה באופן נפרד, אלא בשילוב של כולם יחד. בעברי, כאשר אכן נזקקתי למנעולן באופן מיידי, יצרתי קשר עם רון מנעולים אשר הבין את הבעיה שאני עומד בה כרגע והתחשב בי רבות, באופן מיידי נשלח אלי איש מקצוע לטיפול בבעיית המנעול שנוצרה אצלי, הטיפול היה איכותי, איש המקצוע לא חסך במילים ושמח להסביר לי מה הבעיה וכיצד להמנע ממנה בעתיד, ואף טרח להביא עמו מנעול חלופי שמשמש אותי עד היום בנאמנות.

אריק כהן, פרדס חנה.

 

אני אשת עסקים אשר, כמו כל אדם אחר בתחום, מוכרת היטב עם העובדה כי פשוט אין לי יותר מדי זמן לבזבז, בנוסף לעובדה כי אני כן רוצה לבלות את הזמן המועט עם ילדי ומשפחתי, לכן כאשר קיבלתי את השירות מרום מנעולים, ידעתי שאני אכתוב המלצה זו בחום ואהבה, רום מנעולים סיפק לי את השירות הטוב ביותר שיכלתי לצפות, החל מהשיחה הראשונה ועד כדי שאמרתי "תודה רבה ושלום." לאיש המקצוע שהגיע אלי, עברו לו יותר מ-40 דקות, ואכן עסק זה זכה בהערכתי ומגיעה לו המלצה זו ללא שום צל של ספק.

חלי נחום, רמת גן.

 

הידע שלי והיכולות שלי בכל הנוגע לתחומי מנעולנות שונים הינם בעלי חסך לא קטן, וגם האלו שקיימים, הינם מקריים לחלוטין, בעקבות כך זה לא היה מוזר שהייתי צריך להתקשר ליצור קשר עם רום מנעולים בעת שארעה בעיה באחד ממנעולי ביתי, אך להפתעתי הרבה, לא היה שום ניסיון לדחוף לי עוד פריטים ועוד שרות, איש המקצוע ביצע טיפול מהיר במנעול, תמך בסקרנות שלי באמצעות הסברים והסב את תשומת ליבי לגבי טיפול במנעולים שונים אשר ברשותי בכדי לשמר אותם למשך תקופה ארוכה יותר, בהחלט שיצאתי מרוצה

יבגני מילר, בת ים.

 

אני מתעסק מזה שנים בתחום אשר דורש ממני להשתמש בגוון רב של מנעולים רבים על מנת להגן על רכוש כזה או אחר, לכן הצורך שלי במנעולן יעיל, אשר אני יכול לסמוך עליו בכל פעם, הוא רב מאד. בתקופה שרק הכרתי את העסק של רום מנעולים, כבר הרגשתי שההתנהלות שם שונה רבות מהתנהלותם של עסקי מנעולנות רבים ושונים – ההקפדה על זמני הגעה ותיקון באופן מדויק ומקצועי, היכולות והפתרונות היצירתיים של מגוון אנשי העסק שנשלחים אלי, וכמובן המחירים הוגנים וזולים ממגוון עסקי המנעולנות באזור.

יניב בן-נון, אור עקיבא.

 

מזה כבר פעם שניה שאני משתמש בשירותיו של רום מנעולים, וכל פעם הוא לא מאכזב אותי ובהחלט נותן את השם הטוב ביותר לכל מקצוע המנעולנות. בפעם הראשונה נשבר לי המפתח של הרכב, רום מנעולים ביצע שכפול למפתח באופן זריז וכך חזרתי לסידוריי השונים. בפעם האחרת, הדלת של הבית לא נפתחה, כנראה כתוצאה מפין שבור בתוך הצילינדר, זימנתי פורץ מנעולים, אשר מיהר להגיע למקומי בעקבות הסיטואציה וביצע פריצה מהירה מאד, ללא שום פגם חיצוני בדלת או במשקופה.

מוטי סיסו, נס ציונה.

 

רום מנעולים החזיר את אמונתי בכל הנוגע לזימון אנשי מקצוע לטיפול בבעיות שונות, קודם לכן הייתי נמנע בתוקף מלסרב איש מקצוע בכדי, למה לי לשלם למישהו סכום כסף גבוה בשביל לתקן משהו שאני יכול ללמוד לבד מהאינטרנט ולבצע לבד? מגוון פעמים ביצעתי מטלות אלו ואחרות לבדי, חלקן עברו בצורה טובה וחלקן גרמו לנזקים שונים, אך כאשר הדלת של הבית לא ננעלה, לא היו ביכולתי את הכלים ואת היכולות בכדי לבצע את התיקון לדלת הרב בריח, זימון מנעולן מרום מנעולים הייתה החלטה מעולה, זולה, יעילה ומהירה ביותר.

מיכאל בורקשמן, נתניה.

 

התעסקתי עם הזמנות כאלו ואחרות מהאינטרנט, וכפי שכולנו לעתים מפקפקים באמינותם של אפשרויות 'השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם', כך גם אני הייתי. הייתה לי במנעול חלון מסוים שהפסיק לעבוד, לכן יום אחד החלטתי פשוט להשאיר את פרטי באתר של רום מנעולים, להפתעתי, נציג חזר אלי תוך מספר דקות, משהו שכלל לא ציפיתי או נתקלתי בו, מפה לשם נשלח אלי איש מקצוע אשר הגיע במהירות. מסתבר שמשהו שדחיתי במשך כמה שבועות, טופל תוך פחות משעה וחצי בסכום כספי מינימלי, תודה רבה לרום מנעולים על שירות נפלא ועל אופיו כעסק.

סמי אטיאס, יהוד.

 

אני בעל ידע נרחב בכל הנוגע לתחום המנעולנות, אמנם לא עברתי הכרשה מסוימת, אך הרחבתי את אופקי בנושא לא מעט, בעקבות כך אני יודע כי טיפולים כאלו ואחרים הינם לא פשוטים ואף חלקם לוקחים זמן רב. כאשר נוצרה תקלה ודלת הכניסה הראשית של ביתי לא נסגרה, לא היו ברשותי את הכלים הנכונים לטיפול בבעיה, לאחר בדיקה קצרה הבנתי שאין לי ברירה אלא לזמן מנעולן, ובחרתי ברום מנעולים מרשימה קצרה של מנעולנים באזורי. השירות הפתיע אותי רבות, ביצוע התיקון לקח זמן קצר מאד והמחיר היה זול יותר מהצפוי.

שגיב הלמן, הוד השרון.

 

לפני כמה ימים, יצאתי בבוקר ליום סידורים, אשר סוף סוף התפנה לטובתי בעקבות החיים העמוסים, אך כמובן שמשהו היה חייב להשתבש, וכאשר יצאתי מדלת ביתי והייתי בתהליך הנעילה שלה, המפתח נשבר לי בתוך הצילינדר (ככה נודע לי שקוראים לזה בעקבות הארוע), התקשרתי לחברה טובה אשר אמרה לי לפנות לרום מנעולים וצירפה בנוסף גם את מספר הטלפון. הנציג היה נחמד מאד והבין אותי ללא צורך במילים מיותרות, תוך זמן קצר הגיע איש מקצוע לכיווני, תיקן את הבעיה ואף לימד אותי לא מעט על אופן פעולתו של המנעול וכיצד לדאוג למנעולי העתידיים.

שיר דגן, קרית אתא.

 

שמי אבי ולא פעם יצא כי נזקקתי לשירותיו של מנעולן מוסמך, ולמזלי רום מנעולים הינה חברת מנעולנים מקצועית אשר אני יכול לסמוך עליה בכל עת, המחירים נהדרים, העבודה מתבצעת על צידה הטוב ביותר והאווירה נהדרת בכל מהלך העסקה. ממליץ על רום מנעולים בתור איש מקצוע החזק ביותר בתחומו ובמגוון אזורי פעילותו, בדגש על קיסריה בתור מישהו אשר בהחלט השתמש לא מעט בשירותיו.

אבי לוזון, קיסריה.

 

זה קרה בהפתעה בבוקר רגיל לחלוטין, התארגנתי לעבודה – התקלחתי, שתיתי את הקפה וקראתי מעט חדשות, בעת יציאתי מהבית הכל היה שלו גם כן, אך בעת הגעתי לרכב, גיליתי שהוא פשוט מסרב להפתח, דבר אשר יצר מצב בעייתי ביותר מכיוון שדרכי ההגעה שלי לעבודה אינן רבות, בייחוד בשעות בוקר אלו. בפזיזות מצאתי את רום מנעולים בתור חברה המקנה שירותי מנעולנות שונים, הבחור הבטיח כי ישלח אלי מנעולן רכב במהירות, ואכן קיים את הבטחתו, סך תהליך הפריצה נמשך כמה דקות, וכבר כעבור כשעה יכולתי לנסוע לעבודתי בעונג רב.

אייל נדיב, נתיבות.

 

אני בעל עסק קטן בהרצליה, כבעל עסק, אני זוכה ללא מעט נסיונות פריצה ופעולות וונדליסטיות שונות בעת ערבי הלילה, אמנם כי רובם עוברים ללא הצלחה יתרה מהצד השני, למזלי. אך פעם אכן קרה כי כנראה פגמו במנעול הכניסה באופן מכוון ושברו אותו. בעת התיעצות עם עמיתים קיבלתי המלצות רבות על רום מנעולים, ונוכחתי לגלות כי אינן המלצות שווא – איש המקצוע הגיע בזריזות, פרץ את המנעול ביעילות וסיים את עבודתו בזריזות ומקצועיות, דבר אשר חשוב מאד לאנשים בעלי עסק.

גדי לף, הרצליה.

 

אני ממליצה בחום על רום מנעולים!. כבר יצא לי לא פעם אחת לבקש את שירותיהם של אנשי מקצוע שונים כאלו ואחרים –חשמלאים ואינסטלטורים למיניהם, אך ללא שום צל של ספק כי רום מנעולים הינו יוצא מן הכלל בתחומו, זמני ההגעה היו מהירים עד כדי פליאה, התיקון היה זריז וגם למרות שהתקלה הייתה במנעול ספציפי, המנעולן אפילו טרח ובדק את  תקינותה של הדלת באופן כללי ואף עשה עבודה יתרה בכדי לחזק ולשמן עוד כמה מן הצילינדרים בדלתות הכניסה, בהחלט מרוצה מהשירות שקיבלתי ומגיע לחברה זו פירגון רב.

דנית בן שלום, מודיעין.

 

באחד מן הימים, הרגשתי שהמנעול של הדלת הראשית של ביתי מתחיל מעט להתקע ולהרגיש מוזר, כמובן שכעבור כמה ימים המנעול נשבר לחלוטין. בעת חיפוש אחר מנעולן באזורי נוכחתי למצוא את רום מנעולים בתור חברת מנעולנים באזורי ולאחר ביצוע בדיקה, הזמנתי מהם איש שרות. המנעולן הגיע במהירות, טיפל בבעיה ביעילות ואף אמר לי כי הבעיה נבעה עקב פין שבור במנעול עצמו, חווית השירות הייתה נעימה והמנעול שלי הוחלף תוך כעשרים דקות מאז תחילת העבודה עצמה, מאז אני ממליץ בחום על חברה זו.

משה ליפמן, חדרה.