הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


החלפת צילינדר לדלתות מכל סוג מ-199 ש"ח

מחפשים החלפת צילינדר? זהו המקום!

החלפת צילינדר על ידי מנעולן מוסמךהחלפת צילינדר – מה אנו נוכל להציע?
*ניסיון עשיר בכל הנוגע להחלפת צילינדרים.
*זמינות מיידית של אנשי המקצוע.
*יעילות גבוהה בהחלפת צילינדרים.
*שירות נהדר ואמין.
*מבצעים יוצאי דופן בהחלפת צילינדרים.

החלפת צילינדר על ידי חברה מקצועית – מה זה ולמה כדאי?

מנעול צילינדר לדלת הינו מנעול הנפתח על ידי סדר מסויים של פינים אשר המפתח (או מערכות מכניות ואלקטרניות אחרות) גורם לפינים אלה להסתדר בסידור הנקבע מראש על ידי היוצר ובכך מאפשר לצילינדר להסתובב ולבצע נעילה או פתיחה של דלתות, שערים ועוד.

מנגנון זה הינו עדין מאוד ופעמים רבות הוא אינו ניתן לתיקון ונצטרך לבצע החלפת צילינדר שלמה בכדי להחזיר את אופן הנעילה לקדמותה, בנוסף לזאת מומלץ לבצע החלפת צילינדר שלמה מאשר תיקון צילינדר מכיוון שזאת טרחה שלא תצדיק את הזמן אשר יבוזבז על הפעולה ואף החלפת צילינדר בשלמותו תהווה הרגשה יותר בטוחה כי הצילינדר יחזור לפעולה נורמטיבית. ההחלטה להחליף את הצילינדר הקיים יכולה לנבוע כתוצאה ממגוון עשיר של סיבות כגון: אובדן מפתח, שחיקתו של הצילינדר, מעבר לדירה חדשה\שכורה, רצון לשדרג את הצילינדר הישן ועוד.

ברוב המקרים החלפת צילינדר הינו תהליך די פשוט שנעשה לאחר שמנעולן פורץ דלתות מבצע את עבודתו במקרים שונים, אך כיום, עקב הרצון להגנה מירבית מפני כניסה של אנשים לא רצויים אל תוך מגוון חדרים ודירות, הצילינדרים המשמשים בעיקר בדלתות הכניסה אל תוך מתחמים שונים (החל מפלדלת של כניסה לדירה עד לדלתות ממוגנות מתקדמות יותר), הינם קשים יותר להחלפה עצמית, יחד עם עדינותם ואופן ההרכבה המסובך שלהם, מומלץ מאוד להזמין מנעולן שידע איך להתקין ולהחליף את מנגנון הצילינדר בדלת בצורה מיטבית ובכך להבטיח אורח חיים מקסימלי ואיכות פעולה אמינה.

החלפת צילינדר – אז למה אנחנו?

החלפת צילינדר בדלת עץכפי שהזכרנו ממקודם, ההחלטה להחליף צילינדר יכולה להתגבש כתוצאה ממגוון אירועים, החל מגניבת המפתח ועד לרצון רלוונטי בשידרוג מנגנון הצילינדר הקיים, אנו נבטיח כי איש מקצוע מטעמינו אשר יבצע החלפת צילינדר אצלכם, ידע להתייחס לאירוע באופן בו הוא ראוי, החל מזמינות מיידית בכל הנוגע לאיזור המגורים ועד כהתקנה ברמה האיכותית ביותר שתוכלו לקבל.

בנוסף לזמינות, אנו נשתדל ככל הניתן לבצע החלפת צילינדר בצורה האפקטיבית ביותר, אנו נייעץ לכם בכל הנוגע לאופני השימוש והשימור במגוון סוגי הצילינדר הקיימים, ואף נשמח לייעץ בכל הנוגע למגוון הצילינדרים הקיימים בשוק, כך שלא תצטרכו לרוץ בין מגוון בתי עסק לקבלת עצות ודיעות שונות, אנחנו נדאג לכך שתרגישו שעשיתם את המינימום בזמן שאנחנו השקענו את המיטב בכם. החלפת מנעול מסוג צילינדר על ידי אנשי מקצוע מטעמינו תוכל בקלות לשדרג את הרגשת המיגון, לשמר על הדלת עצמה וכמובן שכיוצא בזאת, על הרגשה כללית טובה כי קיבלתם את ההחלטה הנכונה להזמין אותנו בתור אנשים המקצוע להחלפת צילינדר. החלפת צילינדר עלולה להוות מעקב זמן רצינית לאדם אשר אינו בקיא בתחום, אנו מציעים לכם מחירים מוזלים מובטחים ותיזמון מיידי בכל הנוגע להחלפת המנגנון וכך בהחלט שלא תרגישו פיספוס. אנו נספק שירות משפחתי וחם, אשר בהחלט תגרום לכם לסיים את המאורע הזה בצורה מהירה ואמינה, כך שתרגישו שבהחלט השקיעו בכם מעבר.

החלפת צילינדר מזמינים באופן מקצועי!
צרו קשר טלפוני לייעוץ ראשוני חינם כבר עכשיו:

050-8200540