הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


החלפת מנעול עד לבית הלקוח מ-199 ש"ח

מחפשים החלפת מנעול? הגעתם למקום הנכון!

 החלפת מנעול של דלתהחלפת מנעול – מה אנו מציעים? 
*מערכות נעילה מהמתקדמות בעולם.   
*עבודה מקצועית ונקייה.  
*שירות אדיב ואמין של מנעולן מומחה.     
* זמינות גבוהה לכל חלקי הארץ.      
*מחירים מנצחים. 

החלפת מנעול על ידי חברה מקצועית בלבד – מה זה ולמה כדאי?

אם ברצונכם להחליף מנעול לא משנה היכן, רצוי מאוד כי תבדקו היטב למי אתם פונים. לעיתים קורה כי ברצוננו להחליף מנעולים אם זה בבית או בעסק  או בכל מקום בו אתם בוחרים להחליף מנעול או רק כי אתם חושבים שמס' לא מועט של אנשים נחשף למפתח דלתכם, כדאי שתדעו כי עליכם לפנות רק למי שמוסמך לכך ויודע את העבודה.

כיום מומלץ להחליף מנעול אחת ל- 5 שנים באופן יזום וזאת כי גם בגלל מס' האנשים הנגישים לאותה הדלת וגם בגלל התפתחות הטכנולוגיה, החלפת מנעול כרוכה בידע ובמקצועיות רבה כמו כן מדובר בעבודה רגישה אשר חושפת את בעל המקצוע לסף דלתכם ובאותה נשימה ניתן לומר הביטחון שלכם.  בעל מקצוע אמין אשר יגיע עד אליכם ויחליף את מנעולכם בצורה מקצועית ללא חשש שמא אינו אמין זה מה שאתם מחפשים! מעבר לכך בעת החלפת המנעול הדלת חשופה לנזקים אשר יכולים להיגרם כתוצאה מהחלפת המנעול ולהשאיר בליטות ואף שריטות דווקא במקום בו מנעול הדלת נמצא… דבר אשר יכול להפריע לדלת להיסגר באופן הרמטי וכמובן איך לא? לפגוע בביטחון! שהרי הדלת הופכת לפחות בטוחה (לכך ניתן להזמין שירות של תיקון דלתות). איש מקצוע אשר יודע את העבודה ייעשה הכול בכדי שדלתכם תישאר שלמה ללא כל נזק והעבודה תיעשה בצורה הכי נקייה ומקצועית שיש. חשוב מאוד כי כל מי שעוסק בתחום החלפת מנעול יהיה בעל תעודת הסמכה ויהיה זמין בכל רגע נתון. 

החלפת מנעולים – עשה זאת לא בעצמך

אחד היסודות בשיטת "עשה זאת בעצמך" הנפוצה היום טוען כי אם סיימת להרכיב את החפץ ונשאר לך משהו מהמרכיבים שלו ביד שלא השתמשת עדיין, כנראה שעשית משהו לא נכון. החלפת מנעולים נשמעת כדבר פשוט וטריוויאלי לכאורה שניתן לעשות בשיטת "עשה זאת בעצמך", אלא שעיון בתהליך מלמד שאת המנעול השלם מרכיבים חלקים רבים ושונים ואופן ההרכבה צריך לעשות בדיוק רב. ראשית, חשוב להסביר מתי מתבצעת החלפת מנעולים. הסיבה הנפוצה ביותר להחלפת מנעולים היא שיקום מנגנון הדלת, כלומר, בין אם הזמנתם פורץ דלתות מומחה ובין אם ניסיתם בכוחות עצמיכם לפעמים הדבר מצריך החלפת מנעולים בגלל נזק או בגלל בלאי טבעי של המנעול. בלאי טבעי של צירי הדלת כמו כל חומר הוא דבר שמתרחש אחת לכמה עשרות שנים, אבל חשוב גם להקפיד על שימון הדלת כדי למנוע מראש את הנזק הטבעי הנגרם מבלאי, לא רק שהדלת חורגת. שימון הצירים ושימון מכוון של המנעול יאריכו את השימוש בצילינדר.

מסובבים את המפתח "על ריק"? זה הזמן להחלפת מנעולים!

אם הדלת לא נפתחת וקראתם למומחה שהמליץ על החלפת מנעולים לאחר פריצה, מומלץ לבצע את ההחלפה במקום בעזרת איש המקצוע. יכול להיות שיש לכם את הכלים הייעודים כמו T-10 או כלים אחרים, אלא שהצורך בדלת תקינה ומנעול תקין לא צריך לקבל את ההתייחסות כמו עוד תקלה בבית. הדלת חשובה הן מבחינת העיצוב, וכיום שיש הרבה סגנונות של דלתות יכול להיות שתחליפו מנעול אבל תגרמו נזק לעיצוב הדלת, והדלת חשובה גם מבחינה בטיחותית וביטחונית שלא תנעלו את עצמיכם בבית במהלך ההתקנה או בעקבות התקנה לא תקינה.

החלפת מנעולים – לא רק בשעת חירום    

תופעת ה"דחיינות" היא תופעה שקיימת אצל רוב האנשים. תופעה זאת עומדת בסתירה לתכנון מקדים שיכול לעזור ולחסוך לאנשים המון כסף. החלפת מנעולים נגרמת כתוצאה מנזק או מבלאי, אלא שדברים אלו ניתן לדחות על ידי שימור המנעול. אם בכל זאת נתקלתם בתקלה, רצוי שתשמרו מבעוד מאוד איש מקצוע כדי שהחלפת המנעולים תעשה בצורה המקצועית האדיבה והאמינה ביותר.

החלפת מנעול – מה הם היתרונות שלנו? 

החלפת מנעולים מכל מיני סוגיםחשוב מאוד כי אתם פונים לבעל מקצוע אשר הינו בעל תעודת הסמכה בתחום החלפת המנעולים, אנו יכולים להבטיח לכם כי בידינו  תעודת הסמכה ואישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום, יתרונותינו בין היתר הם שירותי החלפת מנעול מתקדמים גם כאלו בעלי מנגנון נעילה מורכבת. אנו מספקים שירותי החלפת מנעול בכל מקום בארץ וברגע שתקראו לנו אנו נהיה שם בזמן הקצר ביותר.. השירות האדיב והאמין זה השם הנרדף שלנו וחשוב לנו מאוד להגיע עד ללקוח ולתת לו את מיטב השירות בעת הצורך.. עבודה נקייה היא מילת מפתח אצלנו אשר משתמעת לשתי פנים:  גם לעבוד בצורה כזו שלא תגרום נזק לדלת וגם לעבוד באופן ישיר ואמין, אחרי הכול מדובר בהחלפת מנעול. 

חשוב לנו שתדעו כי הביטחון שלכם בידיים שלנו ואנו פה כדי לעשות את הכול בכדי לשמור עליו, תחום החלפת המנעולים עם השנים הולך ומתעדכן והופך למתוחכם יותר ויותר אך גם לצערנו מתגברים הניסיונות של גורמים פליליים למצוא דרכים חדשות לעקוף אותן. יצרניות צילינדר לדלת והמנעולים מתחדשים כל הזמן בפיתוחים חדשים בכדי לחסום את הפורצים.  

בזה נוכל להבטיח את ביטחוננו ושלא שיכפלו מפתח ללא ידיעתנו. אם ברצונכם לחדש ולרענן את מערכת המיגון בביתכם ולהחליף מנעול פנו אלינו בכדי להתעדכן באחד ממגוון הפתרונות שאנו מציעים בשירותי המיגון והחלפת המנעולים. כי לא כל מי שעוסק בתחום בהכרח יודע את העבודה צוות של מקצוענים זה אנחנו ולכן כשמדובר בהחלפת מנעול וכל סוג של החלפת צילינדר, פנו אלינו. 

הדיירים עזבו את הדירה ואתם זקוקים להחלפת מנעול?
 צרו קשר טלפוני עוד היום ואנו נדאג לשאר:

050-8200540