הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


דלת פלדלת – התקנה, תיקון ומכירה

מחפשים דלת פלדלת? מצאתם!

דלתות פלדלת הן דלתות ממוגנות וחזקות שקשה מאוד לפרוץ. דלתות אלו ישרתו את הלקוחות לאורך שנים רבות בשל עמידותן הגבוהה. הדלת מהווה חלק בלתי נפרד מהביטחון של הבית וכן מהמראה האסתטי שלו. לכן דלתות פלדלת מייצרות פתרון מושלם עבור שני האלמנטים. ראשית, הדלתות ממוגנות ובטוחות מפני פריצה, בעזרת פיתוחים וטכנולוגיות חדישות. בנוסף, דלתות הפלדלת מיוצרות בשלל גוונים, מרקמים וגדלים, וכך יכול הלקוח להתאים את הדלת לנראות הכללית של הבית שלו.

דלת פלדלת היא אחד המוצרים הבסיסיים שניתן למצוא כמעט בכל בית בארץ. בשל הביקוש הגבוה לדלתות פלדלת נוצר צורך של הסמכת מנעולנים להתקין ולפרוץ דלתות פלדלת.

כיום ישנם מנעולנים רבים המוסמכים לעבוד עם דלתות פלדלת, חשוב מאוד לבחור מנעולן איכותי להתקנת דלתות הפלדלת שלכם שכן ההתקנה היא מורכבת וחייבת להתבצע בצורה איכותית כדי למקסם את הפוטנציאל של הדלת מבחינת מנגנוני ההגנה.

דלת פלדלת- התקנה:

כאשר מתקינים דלת פלדלת חשוב להקפיד על מספר קריטריונים.

1. ראשית נוודא כי ביצענו בחירה נכונה של דלת פלדלת. בחירה נכונה היא דלת פלדלת מחברה מוכרת, ומייצרן רשמי, שמספקת אחריות למספר שנים. הבחירה צריכה גם להתאים מבחינה אסתטית לבית כולו.

2. עלינו לבחור בבעל מקצוע איכותי ואמין, שיבצע את ההתקנה בצורה אידיאלית. ההתקנה הנכונה של דלת פלדלת תיצור מנגנון אבטחה מתקדם על הבית שלנו.

3. לאחר ההתקנה נוודא שהדלת ננעלת בעזרת שבעת הבריחים בשלוש נקודות שונות- המשקוף העליון, המשקוף התחתון והמשקוף שבצד הדלת.

אם ההתקנה תתבצע בצורה איכותית נוכל להיות רגועים ובטוחים שהדלת תגן על בני הבית ועל הרכוש שלנו בצורה הטובה ביותר. 

דלת פלדלת- תיקון:

דלתות פלדלת הן כאמור דלתות איכותיות ביותר, עם זאת ישנה עייפות החומר והתיישנות טבעית, בעקבותיהן עשויות להיווצר תקלות ובעיות.

לשם כך עומדים לרשותכם מנעולנים רבים שמתמחים בתחום ויוכלו לפתור כל בעיה, בין אם הדלת נתקעה, ננעלה, נשבר הצילינדר וכן הלאה.

מומלץ מאוד לבחור במנעולן איכותי ומקצועי שיבצע את התיקון כדי לחסוך לעצמכם זמן יקר וכסף רב.

דלת פלדלת- מכירה:

דלתות הפלדלת אינן זולות, ולכן ישנו שוק רחב של דלתות יד שנייה. לקוחות מוזמנים לפרסם את הדלתות הישנות במגוון אתרים או פלטפורמות ייעודיות לכך, ולהתחדש בדלתות פלדלת חדשות.

לחילופין תוכלו לרכוש דלת יד שניה, במצב טוב, ולהתקין אותה אצלכם כדי לחסוך בעלויות.

דלת פלדלת- התקנה תיקון או מכירה, הייתרונות שלנו:

דלת פלדלת היא מוצר בסיסי בכל בית, אנו מתחייבים לבצע את ההתקנה או התיקון של דלתות הפלדלת בצורה איכותית, מקצועית ואמינה.

המנעולנים שלנו הוסמכו בקורסים מקצועיים והוכשרו אצל הטובים ביותר בתחום, לכן תוכלו להיות רגועים- כאשר אתם בוחרים בנו להתקנת או תיקון דלת פלדלת, אתם מבצעים את ההחלטה הנכונה.

התקשרו עוד היום לבירור פרטים וקבלת הצעת מחיר משתלמת!