הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


דלת ביטחון, דלתות ביטחון החל מ-500 ש"ח

מחפשים דלת ביטחון? מצאתם!

דלתות ביטחון הן דלתות בעלות מנגנוני הגנה מתקדמים יותר ואיכותיים יותר מאשר דלתות רגילות, ככל שהדלת בעלת מנגנון מורכב יותר כך יהיה קשה יותר לפרוץ אותה. ישנן דלתות פלדה בסיסיות, דלתות פלדה רב בריח, ודלתות פלדה סגר בריח.

1. דלתות פלדה בסיסיות- ננעלות בעזרת 5 בריחים, בדרך כלל נתקין אותן במקומות בהם הסיכוי לניסיון פריצה הוא נמוך.

2. דלתות פלדה רב בריח- ננעלות בעזרת 7 בריחים, סוג זה הוא נפוץ מאוד בבתים פרטיים ודירות.

3. דלתות פלדה סגר בריח- ננעלות בעזרת 14 בריחים ולכן מספקות את ההגנה הטובה ביותר מפני פריצות.

ניתן לשלב בדלתות ביטחון גם סגר ביטחון שמשמש נעילה נוספת ומקשה עוד יותר על פריצת הדלת. במקרים חריגים נתקין גם מנעול כספת שמקטין אף יותר את הסיכוי של הפורץ להצליח לפרוץ את הדלת.

הדרך לבחור מה היא הדלת המתאימה עבורכם היא אינדיבידואלית, יש להתחשב במחיר הדלת, ובראש ובראשונה בצורך של הלקוח מבחינה בטיחותית. כלומר אם ישנו ציוד יקר ערך וחשוב ללקוח להגן עליו בכל מחיר נמליץ על דלת פלדה סגר בריח בתוספת סגר ביטחון ומנעול כספת, דלת ביטחון זו ננעלת בעזרת 17 בריחים מה שמקשה מאוד על פריצתה. לעומת זאת במידה והסיכוי לפריצה קטן או שהרכוש שמאחורי הדלת אינו יקר במיוחד, ניתן להסתפק בדלתות פלדה בסיסיות. הרוב המכריע של הלקוחות בוחרים בדלתות פלדה רב בריח.

דלת ביטחון מעוצבת:

כיום מייצרים את דלתות הביטחון כדלתות מעוצבות, שכן חברות הייצרנים מכירות בכך שדלת היא גורם עיצובי משמעותי ולכן יש לבצע התאמות בתחום הנראות של הדלתות. ניתן להזמין דלתות ביטחון מעוצבות במרקם וטקסטורה של דלתות עץ. ניתן להזמין עיצובים שונים שמשלבים את הפלדה בצבעים ודוגמאות רבות. ניתן גם לשלב בדלתות ביטחון חיפוי עץ, חלקים מזכוכית ועוד שלל דוגמאות בעיצוב אישי.

חשוב להבין שהדלתות המעוצבות שומרות על ערכן הגבוה מבחינת הבטיחות וכן מבחינת העמידות. דלתות אלה עמידות בפני נזקי מזג האויר ונזקים אחרים.

דלת ביטחון מעוצבת לרוב תהיה יקרה יותר מדלת הביטחון הבסיסית, אולם זו היא השקעה לטווח ארוך ולעיתים שווה להשקיע במראה של הבית במידה וההשקעה משתלמת.

למה לבחור דווקא בנו בבחירת דלתות ביטחון?

אנו מייבאים דלתות ביטחון איכותיות ומרשימות, הן בדגמים הבסיסיים והן בעיצוב אישי. כאשר אתם בוחרים בנו לרכישת והתקנת דלתות ביטחון תוכלו להיות רגועים שתקבלו את כל האלמנטים הבאים:

1. אחריות על הדלת למספר רב של שנים- בהתאם להוראות היצרן.

2. דלת איכותית ועמידה, שתשרת את הלקוח לאורך שנים רבות.

3. דלתות בעיצוב אישי או סטנדארטי, לפי בקשת הלקוח.

4. מחירים משתלמים לכל כיס.

5. מגוון אדיר של דלתות ביטחון.

6. התקנה איכותית ומקצועית, שמתבצעת על ידי מנעולנים מוסמכים בעלי וותק וניסיון רב.