הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


דלתות פנים, התקנת דלתות פנים מ-199 ש"ח

מחפשים התקנת דלתות פנים? מצאתם!

התקנת דלתות פנים הוא הליך שמתבצע על ידי בעל מקצוע, בעת בנייה של דירה או בית חדש. רבים מבצעים התקנת דלתות פנים גם בעת שיפוץ של הבית שכן הדלתות הן אלמנט מרכזי מבחינת הנראות של הבית ויכולות לשנות את האוירה כולה של הדירה. חשוב מאוד להכיר את תחום דלתות הפנים כאשר אנו רוצים לבצע החלפה שלהן.

ההבדל העיקרי בין דלתות הפנים לדלתות החוץ הוא שדלתות חוץ חייבות להיות עמידות יותר, מאסיביות יותר ובטוחות יותר. בעוד שדלתות פנים לא חייבות להיות עמידות בפני תנאי מזג אויר קשים או להיות בעלות מערכות נעילה מתקדמות. אלה, מאפשרים לנו לרכוש דלתות פנים זולות ופשוטות יותר וכך גם ישנה גמישות רבה יותר מבחינת העיצוב שלהן.

התפקיד של דלתות הפנים הוא להפריד בין חדרי הבית ולבודד רעשים בין החדרים. דלתות פנים יכולות להיות עשויות מעץ, מאלומיניום מזכוכית או ממתכת.

סוגי דלתות פנים:

1. דלתות פנים עשויות עץ- דלתות אלה יוצרות אוירה נעימה וחמימה בבית. ישנם אין ספור סוגים של עצים מהם מכינים דלתות פנים, הם נבדלים זה מזה בגוון, בטקסטורה, במראה ובאיכות שלהם. בדרך כלל הדלתות יהיו מעץ אלון או אורן, הדלתות היוקרתיות יותר יהיו עשויות מעץ מהגוני.

2. דלתות פנים עשויות אלומיניום- דלתות אלה משמשות בדרל כלל כיציאה למרפסת או מחסן, ניתן לשלב בהן עץ או זכוכית כדי ליצור מראה יותר עדין ונעים שכן האלומיניום עשוי לעיתים ליצור אוירה אגרסיבית. 

3. דלתות פנים עשויות זכוכית- בדרך כלל נשתמש בהן בחדרי אמבטיה ושירותים, כמובן כאשר הזכוכית אינה שקופה. דלתות זכוכית יכולות להיות שקופות או אטומות, ואף לשלב ציורים ועיצובים מיוחדים אחרים.

4. דלתות פנים עשויות מתכת- דלתות המתכת כדלתות פנים מייצרות מראה מודרני ויוקרתי בבית. חשוב לזכור כי הן יחסית יקרות יותר מדלתות פנים אחרות.

הסוגים השונים נבדלים זה מזה מבחינת המראה, האיכות והמחיר. הבחירה צריכה להתבצע באופן אינדיבידואלי בהתאם לטעמו האישי של הלקוח ולתקציב שלו. ניתן להתייעץ עם מומחים בתחום בנוגע להתאמת הדלתות לשימוש שלהן.

התקנת דלתות פנים- הייתרונות שלנו:

התקנת דלתות פנים בדומה להתקנת דלתות חוץ, חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה כדי להבטיח שההתקנה תתבצע בצורה איכותית.

אנו מתחייבים ללקוחותינו לביצוע התקנת דלתות פנים בצורה מקצועית ואיכותית, ואת אלה אנו יכולים לספק בעזרת הנתונים הבאים:

1. הצוות שלנו עבר הכשרה מקצועית להתקנת דלתות פנים.

2. הצוות שלנו בעל ניסיון של שנים רבות בתחום.

3. הצוות שלנו עובד עם ציוד וכלים מתאימים ומקצועיים.

4. הצוות שלנו מספק ייעוץ מקצועי לקהל לקוחותינו בעת בחירת דלתות פנים.

5. נשמח לספק המלצות מלקוחות קודמים ותמונות של עבודות שבוצעו על ידי הצוות המקצועי שלנו.

התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת ועבודה איכותית!