הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


דלתות פלדה מחירים מעולים מ-699 ש"ח

דלתות פלדהמחפשים דלתות פלדה? זהו המקום בשבילכם!

דלתות פלדה – מה אנו מציעים?

*ניסיון רב בתחום התקנת ותיקון דלתות מגוונות.

*מגוון מבצעים והנחות לחבילות תיקון והתקנה של דלתות שונות.

*זמינות באופן מיידי לעבודות עד בית הלקוח.

*שירות לקוחות בזמינות גבוהה על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

דלתות פלדהמהן?

דלתות פלדה, כנובע משמן ובניגוד לדלתות סטנדרטיות, הינן דלתות מיוחדות אשר מבוססות על מתכות חזקות ביותר, ביניהן הפלדה המוכרת היטב בתור סגסוגת המורכבת בעיקר מברזל, בנוסף על זו, ניתן להוסיף לסגסוגת עוד מתכות שונות כגון כרום, ניקל ומגנזיום אשר מוסיפות לסגסוגת תכונות כמו עמידות חזקה ביותר לחום, גמישות ועוד.

דלתות פלדה נפוצות מאד עקב אמינותם הגבוהה. דלתות הפלדה הינן זולות למדי יחסית לחוזקן ולאיכויותיהן השונות, זאת בנוסף למילוי צרכי הלקוח, הגורמים לדלתות פלדה להיות בחירה מועדפת מאד בעת התקנת דלתות ראשיות לכניסה לדירות, מבנים ובתי עסק שונים.

דלתות פלדה – לשמירה על צרכי הביטחון באזורכם.

אין זה סוד כי כאשר מדובר במנגנוני נעילה שונים כגון: כספות, מנעול רכב, דלתות ועוד, מטרתן היא להגן על מידע, רכוש או אזור מאנשים זרים, לכן היכולת שלכם לשמר את רכושכם ולשפר את הרגשת הבטחון הכללית שלכם באזור מסוים, תלויה ישירות באיכות מנגנוני הנעילה השונים באותו האזור. בחירה בדלתות פלדה בשביל לספק צרכים אלו הינה הבחירה הנכונה עקב שיקולים כלכליים ופרקטיים, דלתות פלדה הוכיחו את עצמן רבות במהלך השנים ובנוסף על זאת, עדיין נמצאות בשיפור טכנולוגי מתמיד עם סגסוגות מורכבות ויעילות יותר ומנעולים חדשים אשר שורדים זמן רב יותר.

לצורך השוואה, נשווה דלתות העשויות מפלדה לדלתות העשויות לדוגמא מחומר גלם שונה כגון עץ. דלתות עץ אמנם יעילות מאד בכל הנוגע לתיחום אזור מסוים פנימי, בנוסף על כן הינן מוסיפות מגע עיצובי נהדר עקב תכונותיו הפיזיות של העץ, אז בכל הנוגע להגנה על אזור מסוים מפני פריצה, דלתות עץ לא יהיו אמינים ברמה של דלת פלדה איכותית, זאת כיוון שחומר העץ הוא הרבה פחות קשיח ממתכות רבות, ביניהן סגסוגת הפלדה, כלומר – פריצת דלת עץ יכול להתבצע באמצעות כח פיזי מתון, דבר אשר היה מוכיח את עצמו לשווא אל מול דלת פלדה חזקה.

דלתות פלדה – מחירים.

מחיריהן של דלתות העשויות מפלדה מושפע בעיקר מכמה גורמים, ביניהם – ממדי הדלת, תרכובת הסגסוגת ורמת העיצוב של הדלת.

דלת פלדה סטנדרטית למדי תעלה כ-3,000 שקלים חדשים, אמנם הזכרנו כי דלת זו הינה 'סטנדרטית', אך אין לשכוח כי עדיין מדובר בדלת פלדה איכותית שתספק אתכם נאמנה למשך שנים.

כמובן שדלתות פלדה שונות יכולות להעלות גם כ-5,000 שקלים ואף להגיע למחירים של כ-9,000 שקלים, אך כאן מדובר בדלתות מתקדמות ואף בעיצוב אישי מותאם.

לסיכום, דלת פלדה איכותית תספק את צרכי הבטחון שלכם לזמן רב.