הצורך של מנעולן בעיר
מנעולנים בפריסה ארצית
אל תתקעו בחוץ סתם! חייגו עכשיו!

להזמנות התקשרו:
050-8200540

בהנהלת
אייל


בריח לדלת, התקנת בריח לדלת מ-199 ש"ח

מחפשים התקנת בריח לדלת? מצאתם!

בעולם בו אנו חיים אף פעם אין מצב בו אנו "בטוחים מדיי", עלינו לנהוג בחוכמה ולהתקין מנגנוני הגנה רבים ומתקדמים בביתנו, זאת כדי להגן על בני הבית ועל הרכוש שלנו. המנעול לדלת הוא הבסיסי ביותר ומותקן בכל דלת בארץ, מומלץ להוסיף גם מנעולים ומערכות נוספות לדוגמה מערכת אזעקה או בריח לדלת. ככל שמנגנוני ההגנה יהיו רבים יותר וקשים יותר לפריצה נוכל ליצור הגנה אידיאלית על הבית שלנו.

הבריח לדלת הוא מאין מנעול פנימי שמשמש כאמצעי הגנה נוסף על הבית. הייתרון הגדול ביותר של הבריח לדלת הוא שהוא מותקן בחלק הפנימי של הדלת מה שמקשה על הפריצה שלו, שכן הפורץ לא יודע היכן בדיוק הוא ממוקם או מה הדגם שלו. הבריח בנוי משני חלקים מרכזיים, הראשון הוא הבריח עצמו והשני הוא העוגן בו נשתמש לנעילה. כדי לבצע את הנעילה נכניס את הבריח אל העוגן.

הבריח לדלת עובד על מנגנון פשוט אם כי קשה לפריצה שכן הפורץ לא יכול לראות את הבריח וכך קשה מאוד לפרוץ אותו. מומלץ מאוד לבצע התקנת בריח לדלת בכל דלת! ההתקנה והבריח עצמו אינם יקרים וההגנה שהם יוצרים בשילוב עם מנעול רגיל היא מיטבית! 

איך להתקין בריח לדלת?

זו פעולה שניתן לבצע בעצמנו שכן היא איננה מורכבת במיוחד אך מומלץ להיעזר במנעולן מומחה כדי לדאוג לכך שהעבודה תתבצע באיכות המקסימלית וההגנה על הבית שלנו תהיה אידיאלית. השלבים בהתקנה יהיו:

1. ראשית יש לרכוש דגם של בריח המתאים לדלת הבית שלנו. ישנם סוגים רבים של בריחים וכל סוג מתאים לדלת אחרת ולכן חשוב להתייעץ עם מומחה בתחום כאשר מתקינים בריח לדלת.

2. נכניס את הבריח אל העוגן ונמקם אותם על הדלת בגובה הרצוי. העוגן יותקן על גבי המשוף והבריח על הדלת עצמה.

3. לאחר שמיקמנו את שני החלקים על המשקוף והדלת נסמן את הנקודות לקידוח דרך החורים המתאימים לברגים, ונבצע את הקידוח עצמו. הקידוח יתבצע בעזרת מקדחה מיוחדת לעץ שמונעת פיצול של סיבי העץ.

4. בשלב האחרון נחבר את הברגים ונתקין את הבריח בצורה יציבה ואיתנה.

למה לבחור דווקא בנו להתקנת בריח לדלת?

כפי שציינו הבטיחות שלנו צריכה להיות ערך עליון ולכן מומלץ להתקין מספר מנגנוני הגנה בדלת הבית שלנו. אחד המנגנונים הנפוצים ביותר הוא בריח לדלת, נמליץ בחום לבצע את פעולת התקנת הבריח לדלת בעזרת מנעולן מקצועי שיכול לספק ייעוץ ושירות איכותי.

אנו מחזיקים בצוות מקצועי ומוסמך של מנעולנים, שהוכשרו לבצע התקנת בריח לדלת בצורה הטובה ביותר ולספק הגנה אידיאלית על דיירי הבית. בנוסף, הצוות שלנו ישמח לספק ייעוץ מקצועי בעת בחירת הבריח המתאים לדלתו של הלקוח.

את הליך התקנת הבריח לדלת אנו מבצעים בעזרת ציוד מקצועי ששומר על האיכות והמראה של הדלת.